Jo, zlaté české ručičky. Taky jsme se doma rozhodli, že vyhodíme umakartové jádro a uděláme zděné. Manžel je sice zdatný kutil, ale otevřeně přiznal, že sám do toho nejde, takové zkušenosti zase nemá.

Další variantu „Honza s Pepou“ na inzerát jsme také zavrhli, zdálo se nám, že profesionálové budou lepší a jistější. Zaujala nás tedy společnost, která se zabývá výhradně rekonstruováním bytů. Udělali grafické návrhy, kalkulace, na úřadě také vše vyřídili, prostě super!

Jaké ale bylo naše překvapení, když jsme zanedlouho zjistili, že tato specializovaná firma na všechny práce využívá stejného „Honzu s Pepou“, které jsme zamítli.

No a vrcholem všeho bylo, že milý „Honza s Pepou“ jsou vlastně něco jako můj manžel, v podstatě také kutilové, akorát s mnohem větší odvahou, ale bohužel ještě menšími zkušenostmi.

Začalo to vytopením sousedů z důvodu špatného osazení WC a vrcholem bylo osazení ventilátorů na WC a v koupelně, které prostě bez zpětných klapek a bez jakéhokoli napojení na větrací systém baráku „tak nějak“ zazdili do jádra proti sobě. Takže aroma WC jsme si foukali do koupelny a vlhko z koupelny do WC.

No paráda. Z toho plyne, že někdy je lepší zahodit veškeré obavy a pustit se do díla raději sami.
Bella


Díky, Bello, za Váš příspěvek a přeji vašemu bytu už jen šikovné ručičky! Zatím to totiž vypadá, že jich tu moc nemáme.
Hezký den!

 

Nezapomeňte na dnešní soutěž! Pravidla tady!

Reklama