Zdravý životní styl momentálně vládne světu. Ze všech stran se na nás valí informace o tom, kolik času máme věnovat pohybu, co jíst a pít, jak správně pozitivně myslet atd. Někteří tyto věcí přejdou, jiní jim propadnou. Stejně jako Gábina. Ta se změnila o 180 stupňů a teď to chce i po svém muži, ten to ale odmítá.

„Když jsem poznal Gábinu byla to holka, která si užívala večírků, kouřila, občas si dopřála nějaký ten alkohol, místo salátu si raději dala burger, pohyb byl pro ni sprosté slovo,“ popisuje svou manželku Honza. Nová láska ho svedla k tomu, že opět začal s cigaretami a omezil návštěvy fitka. Nestěžoval si. Přeci jen, ve vztahu se vlivem druhé osoby každý tak trochu změní. Tři roky žili spokojeným životem, ale Gábina se za posledních pár měsíců proměnila v naprosto jinou ženu. To by Honzovi nevadilo, kdyby mu nedala nůž na krk.

fat

Nenechte si ujít:

„Najednou se začala zajímat o to, co jí, přestala kouřit a tvrdě na sobě maká. Chodí spát maximálně v půl desáté, aby byla odpočatá. Není den, aby si nešla alespoň zaběhat. Zpočátku mě to těšilo. Prospělo jí to. Teď chce změny i po mně,“ to se Honzovi nelíbí. Gábina je rozhodnutá svého partnera předělat k obrazu svému. Servíruje mu jen ovoce a zeleninu, neustále ho peskuje za cigarety, ač ho to naučila, říká mu, že je tlusťoch a není sexy.

Vše došlo tak daleko, že Gábina dala Honzovi ultimátum. Nezajímá ji, že on je spokojený. Oznámila mu, že buď se změní nebo spolu končí. To ho zaskočilo. „Nic jí nevyčítám, maximálně mám připomínky k jídlu. Naopak ji chválím, že vypadá skvěle a jsem na ni hrdý.“  Honza neví, proč najednou na něj takhle Gábina tlačí a vyhrožuje mu rozvodem. O ženu samozřejmě přijít nechce, miluje ji.

Čtěte také: