Do třetice všeho dobrého. Po Londýně a San Francisku se další masturbační maratón uskuteční letos v květnu v Kodani. Jak v nemalé konkurenci dopadne náš zástupce Marcel Rimel z Ostravy? Urve tentokrát vavříny nejvyšší? Na londýnském maratónu z léta 2006 skončil dvaadvacetiletý český reprezentant druhý.

První originální masturbační maratón se uskutečnil v San Francisku v květnu 1998. Měsíc lásky je tam totiž od roku 1995 vyhlášen měsícem sebeukájení. Na konci července 2006 pak zazářil na londýnském masturbačním maratónu právě Čech Marcel Rimel. Obsadil druhé místo s výsledkem šest a půl hodin nepřetržité masturbace a třemi orgasmy.

Smyslem „netradičního“ maratónu je bourat tabu kolem sebeukájení, zvyšovat lásku ve světě a propagovat bezpečnější sex. Pořadatelka Pia Strucková Madsenová touží dát dohromady co nejvíc mužů a žen, kteří přijdou a spojí se během akce, jež slibuje „rozkoš, relaxaci a sexuální sebeobjevování.“ Na dánský masturbační maratón se může přihlásit kdokoli z celého světa.

Připraveny budou místnosti zvlášť pro muže, zvlášť pro ženy i společné pro obě pohlaví. Akce proběhne 31. května.

Na obrázku Marcel Rimel

Fandíte podobným akcím, nebo vás to pohoršuje? Zúčastnili byste se podobného podniku alespoň jako diváci? Jakou znáte nejbláznivější recesistickou akci?

Reklama