Tak, naše dnešní nahaté povídání se chýlí ke konci. Stejně se ale asi  v redakci ještě zdržím, protože počasí je úplně praštěné - vichr duje, všude práskají dveře, na naše střešní okna chvíli bubnuje prudký liják a pak zas na pár minut zasvítí slunce... bude to chtít vyčíhat si vhodnou chvíli na úprk do metra, protože otvírat v tomhle deštník by bylo totéž jako hodit ho rovnou do popelnice.

Díky za všechny dnešní příspěvky, ukázalo se, že tu máme jak nadšené nudistky či naturistky, tak i ženy-in, které by se na veřejnosti nesvlékly ani za nic. A tak je to dobře, protože názorová různorodost je živnou půdou diskuse a zárukou pestrosti života. Hlavní je, že se navzájem dokážeme vyslechnout, i když se zrovna nemusíme přesvědčit. :-)

Dárek za dnešní příspěvek prostě nemůžu poslat někomu jinému než Velbloudici, nadšené obránkyni koupání na Evu. Navíc poslala hned dva příspěvky, což mi zrovna dneska přišlo docela vhod. Takže se může těšit na chladivý gel Fytofontana s aloe vera, který se jí určitě bude hodit, jen co se zase oteplí a bude to na opalování.

Mějte se fajn a dejte pozor na padající stromy a přívalové deště!
 

Reklama