V dnešní době jsou prohlášení o vlastnostech a zvycích menšin poměrně nepopulární, ať už se jedná o minority rasové, národnostní, náboženské či sexuální. Stereotypy a předsudky zkrátka nejsou in. A tak prosím berte následující článek s nadsázkou, protože stejně tak byl i psán.

Mají homosexuálové rádi miminka?
Celý „výzkum“ začal nevinnou diskusí. Jedna kolegyně tvrdila, že většina jejích homosexuálně orientovaných známých miluje miminkovské zvuky - pláč nebo smích. A tak si je často dávají jako vyzvánění na mobil nebo jako oznámení o příchodu SMS zpráv. Prý tak lze identifikovat homosexuála třeba i v tramvaji. Rozhodla jsem se tedy, že se zeptám mých známých z řad homosexuálů. A seznámím vás s výsledky tohoto „šetření“.

Čivavy a sobi
Můj zdroj o sobě tvrdí, že jiného homosexuála prakticky vždy pozná. On sám je přitom ukázkou toho, jak jsou některé stereotypy zavádějící a jiné mohou mít něco do sebe. Rozhodně se neobléká do růžové a nepije sladké koktejly, zato však vlastní čivavy a při promítání reklam se soby jim zakrývá očička, aby se náhodou nezděsily, jak velké saně že to musí ta chudák fenečka táhnout. Ale v mobilu žádné miminkovské zvuky nemá.

Vondráčková a spol.
Homosexuálové totiž milují staré pecky. Nikoliv miminka, ale opačná škála stupnice je láká! Na jejich mobilech, ale i na nejrůznějších akcích a tanečních zábavách je prý hitem číslo jedna Helenka Vondráčková a její Sladké mámení. Ale i další písně této české hvězdy nejen let minulých mezi homosexuály frčí. Další oblíbenkyní gayů je Hana Zagorová. S velkým odstupem pak následuje Ilona Csáková a její Tornero, nebo Laďka Kozderková. Samozřejmě nechybí ani hvězdy zahraniční provenience, jako je například Barbra Streisand.

Klasika vede
Pro majitele modernějších mobilů jsou nekonečnou studnicí inspirace mp3 záznamy, a to nejen hudební, ale i „hlášky“ z filmů. I v tomto směru dávají homosexuálové přednost klasice a tak na jejich mobilech naleznete citace z Marečku, podejte mi pero či z populární série Slunce, seno... Takže žádná mimča, ale „Já jsem Tuček, pane profesore!“ nebo „Hliník se odstěhoval do Humpolce!“

Parní lokomotivy
A ještě jednu specialitu homosexuálů mi můj zdroj prozradil - většina z nich prý šíleně miluje vláčky a hlavně parní lokomotivy. Na jízdách historických vlaků tak vždy na nějakého toho gaye narazíte a někdy je jich tam dokonce víc, než ostatních milovníků historie železnic.

Teplé mobily
Nejrůznější „teplé“ mobily s hláškami jako „Vibruju, já vibruju“ nebo „Čapni mě, ty chlapáku!“ sice homosexuály nijak neuráží a někteří je i ze srandy na mobilech mají, ale obvykle je nepoužívají.

Toužíte-li tedy po tom zjistit, jakou má ten krasavec na protějším sedadle orientaci, zaposlouchejte se, jestli mu náhodou z mobilu nevyzvání „Sladké mámení“. Pak to totiž asi nebude ten pravý pro vás...

Jaké vyzvánění máte na mobilu Vy? Znáte nějakého homosexuála? Jaké má vyzvánění? Myslíte si, že vyzvánění na mobilu může vypovídat o sexuální orientaci? Dala byste si na mobil Vondráčkovou?

Reklama