Páreček zamilovaných mužů to ještě pořád nemusí mít při hledání ubytování zrovna lehké. V leckterém hotelu takovou dvojici buď rovnou odmítnou ubytovat, nebo se alespoň setká s neochotou.

„Není zrovna nejlepší nápad dávat všem kolem najevo, že k sobě patříte,“ řekl mi Luboš (32), který se svou orientací jinak vůbec netají. „Zbytečně si tak přiděláte problémy. I když vás ubytují, tak se na vás dívají skrz prsty. A taky se mi stalo, že mi řekli, že nejsou žádný hodinový hotel. A nedali si vysvětlit, že se skutečně chceme s přítelem normálně ubytovat. Lidé si často myslí, že nám jde jenom o sex, ale tak to není.“

Právě pro homosexuální dvojice, které nechtějí skrývat svůj vztah, ale nestojí o podezřívavé pohledy, byl v Buenos Aires otevřen už druhý pětihvězdičkový hotel. Ubytovat se v něm samozřejmě může i heterosexuální dvojice, ale předsudky v něm nemají místo.

Zdroj: www.gaytravel.com

Ubytovala byste se v hotelu pro homosexuály? Nebo by Vám to vadilo? Znáte nějaký homosexuální pár? Vadil by Vám třeba soused homosexuál? Jak byste reagovala, kdyby Vám Váš přítel řekl, že se mu líbí i muži a že je bisexuál?