Děkujeme za vtipný přípěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Milena a popisuje v něm ožehavou situaci, která se jí stala ve Vizovicích

Milá redakce

V čem bych šla nejmíň oblečená? Záleží na okolnostech, ovšem před dvěma lety se mi na Vizovickém trnkobraní stalo, že jsem byla oblečená opravdu „až moc málo“.

Na proslulé Vizovické trkobraní nás už léta lákala kamarádka, která bydlí v nedalekém Vsetíně. Nikdy jsem na takové podobné akci nebyla, a tak co si dát na sebe? Nakonec jsem zvolila klasiku: džíny, tenisky a triko. Vyjeli jseme už v pátek, to bylo ještě ucházející počasí, přes noc jsme spali u kamarádky a v sobotu nanovo.

Ovšem v sobotu nastala už od rána neskutečná tropická vedra a já blbec měla jenom ty džíny, hlavně, že jsem si vzala asi patero triček. Kamarádka, že mi tedy něco půjčí. Vybrala jsem si takovou super hippie sukni, lehounkou, vzdušnou zametačku, sešitou podélně z několika dílů, prostě přesně můj styl. Nasoukala jsem se do ní těžce, ale nasoukala. Přes zadek tak tak, dál už byla volná. A protože bylo vedro a sukně byla až po zem, šla jsem na ostro, nikdo nic nepoznal a v tom šíleném vedru to bylo příjemné.

Rozhodli jsme se, že tentokrát se domů vracet nebudeme, a budeme tam až do rána, že přespíme v autě. Kamarádka s přítelem ve svém, my v našem, nic nebránilo v divoké zábavě, kdo byl někdy ve Vizovicích, ví, o čem mluvím.

A tak jsme trnkobranili a trnkobranili, popíjeli, tancovali, bavili se až už nás přemohla únava a že půjdeme na kutě. Když jsem se blížili k autům, kamarádka , která se táhla za mnou, dostala najednou obrovský záchvat smíchu. „Co je?“ Otočila jsem se nechápavě? „Ty máš úplně holou pr…..“ Jak to? Ten sešitý šev prostě nevydržel a uprostřed zadku se rozpáral. Ve víru tance a zábavy jsem si toho vůbec nevšimla, jen by mě fakt zajímalo, jak dlouho jsem s tím holým zadkem po tom Trnkobraní chodila. A proč mě na to nikdo neupozornil!?

Milena

To je otázka. Protože buď byli všichni natolik opilí, že to nevnímali, nebo to naopak vnímali a nechtěli přijít o pěkný pohled.

Máte také nějakou příhodu s letním oblečením, milé ženy-in? Zažily jste někdy podobný trapas? Jak chodíte oblékaná v tropických vedrech. Chodíte odvážněji třeba o dovolené v zahraničí? V čem se cítíte nejlépe a nejpohodlněji.

Napište nám na: redakce@zena-in.cz