Milé ženy-in, k tématu "WC" můžu dodat jen to, že od doby, kdy jsem dostala nemoc, která se projevuje právě zvýšeným běháním na záchod, tyhle místnůstky miluji a mám je dobře zmapované...  a tady posílám dvě vtipné příhody, které se opravdu staly.

Kamarád jel autobusem na zkoušku. Slušně oblečen, s aktovkou v ruce, ještě za jízdy přeříkával, co se naučil. Byl už hodně nervózní, zkouška se blížila, a jemu se začalo neuvěřitelně chtít na záchod. Když se schylovalo k nejhoršímu a k cíli autobusu pořád zbývalo pár kilometrů, zastavil autobus na zastávce na předměstí. Byly tam jen dvě zastávky naproti sobě v protisměru, jinak pole a pár paneláků v dálce. Nedalo se nic dělat, v panice vyletěl ven, rozhlédl se rychle kolem a zjistil s úlevou, že naštěstí s ním nikdo nevystoupil. Hlouček lidí čekal na autobus v protisměru, ale rychle zhodnotil, že když si dřepne přímo za zastávku, nikdo ho neuvidí, zastávka byla přímo naproti a bude ho zakrývat. Vletěl za ni, odhodil aktovku, sundal kalhoty a konečně si ulevil a ještě se utřel papírem z aktovky. Pak vylezl ven a čekal na další autobus. Byl rád, že to tak rychle zvládnul, a hlavně, že ho nikdo neviděl - sice zapadl za zastávku, ale to nic neznamená, že... Jenže pak se podíval do protisměru a zjistil, že se mu všichni smějí, divně se culí a někdo na něj dokonce i ukázal... To přece není možné, aby mě viděli, říkal si. Až  do chvíle, než se otočil a zjistil, že si v té hrůze nevšiml, že zastávka je oplechovaná asi až od výšky 40 cm nad zemí a že úplně každý pozoroval jeho holý zadek v akci... Na zkoušku sice dojel, ale myslím, že na téhle zastávce už nikdy příště nevystupoval...

Další příběh se stal známému mého tatínka. Onen muž byl řidič z povolání, jezdil s Avií. Jednou jel do Ostravy a někde v bočních uličkách města ho zničehonic přepadlo neodbytné nutkání, průjem se hlásil. Protože se nedalo čekat, zaparkoval auto u nejbližší hospody, která se při bližším pohledu mohla honosit tak 4. - 5. cenovou kategorií, a lokálem proběhl na záchody. Otevřel jediné dveře a viděl, že záchod je opravdu až po vrch plný výkalů, vlastně spíše přetékal. Protože jinou možnost neměl, vydrápal se nahoru na záchodovou místu (jako na turecký záchod) a v dřepu si konečně ulevoval... a v tom rána, mísa praskla a i s chlapíkem spadla na zem. Nejenomže si sám pos... veškeré oblečení, ale zároveň se válel na podlaze ve veškerém obsahu záchoda. Nevěděl, jak zoufalou situaci vyřešit, protože na záchodě žádná voda netekla. Nakonec ze sebe ztrhal smradlavé oblečení a jen v nejnutnějším proběhl zpátky výčepem jako blesk. V autě našel jen starou deku a do té se od hlavy až k patě celý omotal, a takto v dece dojel 100 kilometrů domů a doplížil se v ní až do svého bytu... Jestli předtím zařídil v Ostravě, co měl, to nevím. U nás se říká: Na posraného aj hajzl spadne. No, tady se pořekadlo skoro naplnilo  :-)

Fialinka


Děkujeme za nádherné příběhy :)

Myslíte si, že tyhle historky dokážete trumfnout? Nebo nás prostě jenom chcete pobavit? Pište!

redakce@zena-in.cz

Reklama