Holmes placeRádi byste vrátili čas zpátky a užili si příjemného tepla, které se s nástupem podzimu tak rychle vytratilo? Máte chuť nechat se rozmazlovat? Podzimní počasí mnoho z nás vyčerpává, nemáme chuť a většinou ani energii na obvyklé aktivity. Utěšujete se hřejivou představou domova, tepla a klidu? Pokud máte chuť si odpočinout, nabrat nové síly, a přesto vám dělá dobře představa společnosti, je tu právě pro vás připraven klub Holmes Place Energy Smíchov s nabídkou relaxačních privátních klubů.

Klub Holmes Place Energy Smíchov nabízí všem ojedinělou možnost pronájmu těchto privátních klubů.

Jedná se o tři soukromé prostory, které jsou vybaveny vířivkou, saunou a odpočívárnou. Jsou pronajímány vždy uzavřené skupině osob. Zaručují naprosté soukromí a luxus partnerům, rodinám s dětmi nebo uzavřeným skupinám. V každém klubu najdete bylinnou saunu, vířivku pro 6 osob, sprchu a pohodlná lehátka. V současné době jsou vyhledávaným útočištěm i pro obchodní jednání.

Kromě privátních klubů disponuje tento klub i velkou relaxační zónou. Najdete zde finskou saunu, aroma páru, vířivku, a dokonce i bylinnou saunu. Můžete si zde zaplavat nebo zacvičit si na hodině aqua arobiku, využít můžete také plavecké kurzy pro děti.

V klubu Holmes Place Energy se nachází i Spa & Beauty Clinic, kde Vám nabídnou nepřeberné množství masáží, kosmetických ošetření obličeje i těla, rukou apod. Můžete vyzkoušet například...

Zábal z banánových listů

Holmes place

Při této proceduře je využito fidžijských dilo oříšků, které mají vysoce regenerační účinky. Po vykartáčování celého těla přírodními kartáči je naneseno na tělo oříškové máslo a do dlaní a na další místa jsou kladeny horké lávové kameny a celé vaše tělo je pak zabaleno do banánových listů. Během zábalu se postará masér o vaše vlasy a vlasovou pokožku.

Zábal je ideální k podpoření detoxikace organismu. Pro všechny typy kůže, zvláště na problematickou, citlivou nebo jinak podrážděnou pokožku, také po depilaci chloupků, opalování či ozařování kůže. Zpomaluje stárnutí a stimuluje tvorbu kolagenu, pokožka zůstává déle jemná, pružná a vláčná. Celkově zklidňuje a zlepšuje stav pleti.

Rituály Pacifika

Holmes place

Další velice příjemnou procedurou, kterou můžete využít, je masáž horkými a studenými mořskými lasturami. V této proceduře se spojují účinky masáže. Rituály v sobě spojují léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží.

Při terapii se používají mořské mušle a panenský kokosový olej z oblasti jihovýchodní Asie a Oceánie. Mořské mušle jsou zahřáté na 38-54 °C. Ostatní lastury mají pokojovou teplotu, mohou být i chlazené.

S mořskými mušlemi jsou spojeny i další tři procedury:

Holmes place

  • Tokoriki - kosmetické ošetření těla horkými mušlemi
  • Matamanoa - fidžijská masáž horkými mušlemi
  • Matangi - kosmetické ošetření obličeje horkými mušlemi

Holmes Place Energy Smíchov
Nádražní 762/32
(stanice Smíchovské nádraží)
Praha 5
Kontakt

+420 221 420 800
+420 605 553 376
smichov@holmesplace.cz
http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/

Centra krásy a pohody naleznete již ve třech klubech:

HP Energy Smíchov +420 221 420 825
HP Premium OC Nový Smíchov + 420 251 177 211
HP Energy Karlín. +420 222 331 117

Reklama