holmesBlíží se léto a s ním i sezona plavek a odhalených těl. Je tedy nejvyšší čas začít dávat tělo do patřičné formy. Síť exkluzivních fitness a wellness klubů Holmes Place proto připravila kampaň s názvem „Letní odpočet zahájen!“. V rámci této kampaně se mohou noví členové zapojit do programu „Vy cvičíte, my platíme!“ a získat tři měsíce cvičení navíc nebo celé prázdniny zdarma..

Zakoupíte-li si do konce května roční či delší členství v klubech Holmes Place, dostanete po dobu tří měsíců za každou návštěvu razítko s kreditem 300 Kč. Za nasbíraný kredit můžete získat navíc ke stávajícímu členství tři měsíce cvičení zdarma nebo si členství po dobu prázdnin pozastavit. V nabídce jsou i jiné služby Holmes Place, například lekce s osobním trenérem, cvičení na stroji Power Plate či ošetření ve Spa & Beauty Clinic.

Holmes Place také na květen a červen připravuje zajímavou anketu pod názvem „Božská těla“. Na stránce www.bozsketelo.cz budete moci hlasovat pro tu část těla, kterou považujete u opačného pohlaví za nejvíce sexy. Vyhodnocení a výsledky ankety představí Holmes Place v červenci.

Více najdete na stránkách www.holmesplace.cz.

Reklama