Ženy ve velkých městech se leckdy setkávají s pocitem ohrožení. Nebezpečí v podobě zlodějů či podivných agresorů se nás týká více než kdy dříve. Opuštěná potemnělá ulice, liduprázdné sídliště nebo noční jízda v hromadných dopravních prostředcích - situace, které nikdy nelze považovat za zcela bezpečné.

Nejlepším způsobem obrany je samozřejmě mužský doprovod, ale v dnešní uspěchané době není vždy po ruce. Proto se vyplatí být na nebezpečnou situaci připravena a vědět, jak jí efektivně čelit.

sebeobrana

Vzdělávací instituce Holmes Place Academy považuje bezpečnost žen za téma zásadního významu, a proto přichází s kurzem Sebeobrana pro ženy. Kurz ženám přináší možnost naučit se správně reagovat v nebezpečných situacích, jakými jsou napadení, škrcení, rdoušení, sražení útočníkem na zem apod. Dozví se také, jak se účinně bránit proti úderům a kopům.

Důležitá však není pouze znalost fyzické obrany. Stejný význam má také schopnost zvládnout psychologický tlak spojený s útokem. Účastnice kurzu tedy čeká i teoretická část, která je provede například psychologií napadení, právním povědomím či okolnostmi vylučujícími protiprávní jednání.

Holmes Place Academy nabídne zájemkyním víkendový kurz v klubu Holmes Place Energy Smíchov v termínu 6. 8.–7. 8. 2011 (sobota 9:00–11:00, neděle 17:00–19:00). Dále je možné zvolit kurz v délce 6 týdnů. Ten proběhne v termínu 21. 9.–26. 10. 2011 a to vždy ve středu od 18:00 do 19:00 a konat se bude v klubu Holmes Place Energy Smíchov.

Cena víkendového kurzu Sebeobrana pro ženy stejně jako cena kurzu, který trvá 6 týdnů činí: 750 Kč pro členy klubů Holmes Place a 999 Kč pro veřejnost.

O Holmes Place Academy

Holmes Place Academy je nový projekt instituce, která spojuje vzdělávání se zdokonalováním tělesné i duševní kondice. Programy akademie jsou určené laikům i profesionálům, zvláštní pozornost je věnována také rodičům a dětem. Holmes Place Academy nabízí kondiční a sportovní lekce, široké spektrum tanečních hodin, výuku správné péče o tělo, ale také jógu, kurz první pomoci nebo

sportovní a taneční lekce pro děti. Výhodou Holmes Place Academy není jen vzdělávání. Ocení ji každý, kdo nerad chodí do posilovny, dává přednost skupinovému cvičení před osobním trenérem, ale zároveň nestojí o otevřené studiové lekce. Akademie poskytuje odborný dohled špičkových lektorů, individuální péči cíleně zaměřenou na konkrétní požadavky klienta, vývoj jednotlivých lekcí a postup podle toho, jak se skupina vyvíjí. Nabídka kurzů pružně reaguje na poptávku a stále se rozšiřuje. Pokud vás zajímají další informace o tomto projektu a nabídce lekcí, navštivte www.holmesplaceacademy.cz.

Reklama