naked

Výkřik: „Holkýýýýý, naháč!" se mi hluboce vryl do paměti, ale to bych začínal odprostřed, takže tedy popořádku...

Bylo mi osm let a čekal mě jeden z mých prvních táborů. Těšil jsem se jako kluk - no, však jsem také byl ještě kluk. Bylo to na tábořišti na Šumavě.

Když jsme se v Praze nalodili do autobusu, vzniklo okamžitě spojenectví kluků proti holkám, ale bylo to jen naoko, prostě taková legrace. Po doputování k tábořišti jsme zjistili, že spojenectví je na místě. Tábor byly vlastně dvě velké chaty a několika menších, ve kterých ovšem bydleli instruktoři. My, táborníci, jsme byli rozděleni do velkých chat podle pohlaví.

Hádejte, co se brzy stalo nejoblíbenější táborovou zábavou: Lov na naháče!

„Klucíííííí, naháč!“

„Holkýýýýý, naháč!“

To byly dva nejčastější výkřiky, které se táborem ozývaly, kdykoli se převlékal. A proč se mi ten druhý tak vryl do paměti? Stala se mi tato tragická příhoda...

Miláčci kamarádi z chaty na mě nastražili malou past, do které jsem si bezpečně sednul - když se se mnou lavice překlopila a já se ocitl zády v bahně, nezbývalo, než dojít do chaty a komplet se převléct. Tak jsem šel a najednou:„Holkýýýýý, naháč!“

Paráda, blesklo mi hlavou. Jenže protože holky a o taškařici věděly, byly nachystané a v klučičí chatě se ocitly doslova v cuku-letu. Tak jsem namísto oblékání zvolil strategický ústup a zabouchnutí se ve skříni. Jaká chyba!

Prudké zabouchnutí pošramotilo letitý a mnoha dětmi strádající západky skříně natolik, že jsem už nebyl schopen skříň otevřít. A tak došlo na mé veřejné zostuzení, totiž vyprošťování ze zkřížené skříně vedoucími. Blééé, určitě si to dovedete představit, když vás skupinka vedoucích (mezi nimi samozřejmě i nenáviděná Průchová) vytáhne v rouše Adamově a návdavkem nespravedlivě ztrestá.

Studem jsem se málem propadl. Od té doby jsem byl mistrem v rychlooblékání a kdykoli se ozvalo: „Holkýýýýý, naháč!“, prchal jsem z chaty pryč.

Téma dne: Táborové srandičky

Dnes se v magazínu Žena-in pořádně nasmějeme! Posílejte mi své příspěvky na téma: Táborové srandičky. Příspěvky ať jsou proklatě vtipné a krutě humorné, zkrátka k potrhání stehů, protože dnes ocením ten nejvtipnější příspěvek. Zavzpomínejte na...

  • ...táborové průšvihy.
  • ...nezapomenutelnou „kanadu“.
  • ...žerty, které jste na táboře schystaly pro ostatní.
  • ...žerty, které ostatní na táboře schystali pro vás.
  • ..byla jsem instruktorka a děti mi to nandaly.
  • ...úsměvné táborové lásky.

Vaše příspěvky čekám, jako vždy, na redakčním e-mailu...

Nejvtipnější příspěvek ocením lážo plážo táborovou výbavou, totiž parádní měkoučkou osuškou a žabkami (viz foto níže)!

Osuška a žabky

Reklama