Zdravím všechny a pokusím se odpovědět na všechny otázky o SMSkování.

Jak často?
Je to k nevíře, že jsem ještě před pár lety nevěděla, co je to SMS. Dneska jich píšu několik denně. Je to pořád levnější, než volat, a když náhodou dotyčný není na příjmu, vím, že dostane zprávu později.

Nejzajímavější?
Když T-mobil poskytl na celý jeden víkend SMS zdarma, přišlo mi od kohosi blahopřání předem k svátku, narozeninám, Velikonocům i Vánocům v jedné zprávě, která měla skvělý styl a právě 300 znaků. Odesílatel to zdůvodnil svojí lakotou.

Které si schovávám?
Jen takové přání, které bych mohla přeposlat kamarádům. A pak ještě jednu zprávu, ve které mi přítel napsal jen dvě slova: MILUJI TĚ! Když je mi smutno, mrknu na ni do mobilu a hned mám lepší náladu.

Přepisuju si je?
Jen do paměti, když mě moc potěšily. Například ty od přítele, které mi posílá jako milostnou předehru, když má ke mně přijet:
Holky, začněte vlhnout, vyjíždíme za vámi!
nebo
Teplota vzduchu 20 stupňů, rychlost větru 10 m/s, erekce maximální, touha věčná, láska nekonečná...

Vyznání lásky?
Ano, posílám ho často, no uznejte sami, že si to můj přítel zaslouží...

Nejšílenější?
Asi před dvěma lety, moje erotické noční komunikace s muži, které jsem nikdy neviděla, protože jsem se s nimi seznámila na netu.

Za chůze?
Taky taky, už jsem si udělala bouli od sloupu, do kterého jsem přitom narazila.

Nejdelší?
1550 znaků - bývalému manželovi během rozvodového řízení, ublížil mi tolik, že už jsem nebyla schopná mu to říci do očí, ani do telefonu.
Nikdy bych to ale nenapsala, kdybych věděla, že mu jeho právník nařídil, aby si všechny zprávy ode mě ukládal, přepsal a pak je přečetl u rozvodového soudu. Bylo to strašně trapné, i když jsem to napsala slušně a pravdivě.

Závěr?
Dokud mi budou sloužit oči a palec a dokud budu mít na kredit, budu SMSkovat jak o život. Ať žije technický pokrok!

Bonda


Děkujeme za výstižnou reakci :)

SMS od vašeho přítele opravdu stojí za uložení :)

A co Vy, milé ženy-in? Jak je to s Vámi a SMS? Napište mi na redakce@zena-in.cz!

Reklama