S přicházejícím podzimem opět startuje tradiční akce se slevovou knížkou, ve které najdete slevové kupony ve výši 10–40 %, které lze v období 13.–16. října uplatnit v prodejnách Centra Černý Most. Vybírat můžete z módních i sportovních značek jako třeba Pepe Jeans, Tommy Hilfiger, Esprit nebo Alpine Pro, ale i u dalších zapojených prodejců obuvi, šperků, kosmetiky nebo potravin. Kompletní nabídku najdete ve slevové knížce na webových stránkách Centra Černý Most a v tištěné podobě pak v pasážích centra nebo na infostánku.

blobid0.jpg

Zábavný program s VIP hosty, workshopy i soutěžemi
V sobotu a v neděli, 15. a 16. října, doplní výhodné nákupy i zábavný program. Ten si rozhodně nenechte ujít! V průběhu celého víkendu budou totiž na Centrálním náměstí čekat fashion stánky, workshopy, soutěže a hlavně – oblíbení influenceři Dva tátové a holky z 3v1.

633febd002a97obrazek.jpg

V sobotu 15. října dorazí pozdravit své fanoušky od 14 do 16 hodin influenceři Dva tátové, kteří společně vychovávají své dcery, dvojčata Marušku a Adélku. Se svými sledujícími sdílí radosti i strasti rodičovství, provozují originální hračkářství a jsou také autory knih pro rodiče i děti. Ve svých knihách inspirují rodiny s dětmi skrze tipy na společné aktivity a výlety po Česku i Evropě. Na místě budou mít po celý den stánek s hračkami i knihami, které si můžete na místě zakoupit. Těšit se můžete i na autorské čtení z jejich knihy!

633febbdb9ccbobrazek.jpg

V neděli 16. října zavítají do Centra holky z 3v1: Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová. Dámy potěší fanoušky svou přítomností od 14 do 16 hodin a také budou mít na místě po celý den k dispozici stánek se svou kolekcí oblečení, která se vyznačuje oblíbenými hláškami z jejich životů. Vše si na místě můžete pohodlně vyzkoušet a případně zakoupit. O jejich ikonické kousky se bude také soutěžit.

V průběhu celého víkendu pak můžete pořídit zajímavé kousky u stánků s oblečením, doplňky, šperky nebo hračkami. Stánky budou otevřené vždy od 11 do 19 hodin. A pokud jste milovníci tvoření, nenechte si ujít ani speciální DIY workshopy vždy od 11 do 14 hodin – v sobotu otestujte své schopnosti na workshopu macramé a v neděli si zase vyrobte originální náramky a náušnice. O příjemnou atmosféru se v průběhu celé akce postará DJ.

633feb08b0001obrazek.jpg

Jste soutěživí? Můžete totiž o nákupy v Centru i soutěžit! Na sociálních sítích Centra bude možné vyhrát dárkové karty, které lze uplatnit ve většině obchodů Centra Černý Most po celou dobu slevové akce, a také hodnotné ceny od zapojených prodejců.