prsa

Ani nahá, ani oblečená. Společenská sezona se pomalu rozbíhá a přehlídková mola zaplavily novodobé chytré horákyně. Kdyby je tak viděla paní Božena Němcová, ta by se asi křižovala.

A co vy? Pohoršují vás tyto polonahaté modely?

Mně se naopak líbí. A moc. Jsem totiž blázen do transparentních materiálů. Miluji jejich tajemné kouzlo nedořečeného, naznačeného a záhadného. Miluji průsvitné organzy, mušelíny, pavoučkové síťoviny a tylové krajky, které tak úžasně vynikají v kontrastu s neprůsvitnými materiály, jako je třeba satén, samet nebo taft.

prsa

Určitě vás napadá otázka, jestli bych sama v něčem podobném vylezla mezi lidi, když na to pěji takové ódy.

Už přece víte, že módu musíte brát s rezervou - a mě také. Transparenty se mi líbí na přehlídkových molech, divadelních jevištích a na filmovém plátně. Jedině tam není jejich úžasná erotická nadsázka vulgární a laciná.

Já sama bych si podobně průhledný top neoblékla. Nebo možná ano, ale jedině s černou podprsenkou.  

prsa

Vytiskli jsme pár fotek a vyšli mezi lidi s otázkou:

Líbí se vám modely na obrázcích? Byla byste schopná v něčem takovém vylézt mezi lidi? Pokud ano, tak za jakých podmínek?

Marcela

marcela

Marcela se zaměřila spíš na modelky a oblečení nijak zvlášť nevnímala: „Nelíbí se mi ty modelky. A to oblečení je takové starodávné a moc sprosté. Nikdy bych v ničem takovém nevylezla.“

Bára a Dana

bára a dana

Obě ženy zaujaly jednoznačně negativní postoj. Bára spíš komentovala jednotlivé modely a holá prsa ji nechávala v klidu. Bára: „Nelíbí, ty modely jsou divné. Nikdy bych si to na sebe nevzala.“ Dana byla poněkud shovívavější:„Mně třeba ta holá ňadra nevadí. Ale já sama bych si to nemohla dovolit.“

Truc a Hong

Truc hong

Ze stydlivých majitelek nehtového studia bylo hodně těžké vypáčit nějaký názor. Stále se uculovaly, ale jednoznačně stály za svým, že se jim to nelíbí. Truc se nakonec vyjádřila: „Nelíbí, na to nemám ani postavu, jsem moc malá.“ O něco sdílnější byl však její přítel. Tomu se modelky s prosvítajícími ňadry dost líbily, ale své partnerce by to prý nikdy nedovolil nosit.