Děkujeme čtenářce s nickem Bohuša za tip, jak shodit těhotenská kila. Možná je to nejlepší propagace kojení, jakou jste kdy slyšely.

Holky kojte!!! Ač jsem nikdy nebývala nejštíhlejší,vždycky jsem měla nějaký ten faldík navíc,a vždycky jsem bojovala s dietama,jednou jsem měla  nějaké to kilo dole,ale jako prémii jsem nabrala zase dvě kila navíc-takže JOJO efekt u mě fungoval na jedničku-prostě nekonečný příběh! Vše se změnilo před sedmi lety, kdy se mně narodila první dcera - byla takový savec, že kila ihned po porodu šla dolů.

Dnes mám tři děti-nejstarší dceři je sedm, prostřední jsou čtyři a nejmladšímu je půl roku,a  z toho pět let kojím ,a povím vám, že lepší dietu jsem nezažila! V jídle se neomezuji, žravá jsem až moc, i letošní vánoce jsem si dopřávala, co "hrdlo ráčilo"m, a váha mně dělá jen a jen radost!

Takže při třech dětech, vlastně čtyřech - zapomněla jsem na to přerostlé dítě v podobě manžela, snad přibrat ani nejde. Syn je temperamentní hlavně v noci (to zdědil asi po tatínkovi), takže žiji i velmi rušným nočním životem! Tělocviku mám za den víc než dost, ale nestěžuji si - při těch mých třech, vlastně čtyřech roštácích jsem štastná za to, že je všechny mám!  

S pozdravem Bohuša  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to vám, milá Bohušo, všichni moc přejeme.

Reklama