Cosmolidi  skutečně existujou!

Fááákt?

Jo!

Pavel s Petrem jsou známá dvojka už od Nového zákona. Jedna z novějších verzí tohohle páru se před pár lety sešla na pražském Gymnáziu Nad alejí. Tam také vznikl dosud jediný opravdu cool časopis pro kluky od 12-19 let - Cosmoboy. Najdete ho na stránkách www.cosmoboy.cz a když tam zabrousíte, nestačíte valit bulvy!

"Všechno slavný vždycky začíná jako recese na gymplu.... My jsme chodili do jedný třídy, já tam měl problémy s matikou a fyzikou a musel jsem jít jeden ročník na obchodku. A to bylo strašný. Myslim lidi. Všechny holky na tý škole fakt četly lesklý časáky a braly je smrtelně vážně. Normálně podle toho žily, chodily ve špičatejch botách, nosily žabí kabelky a proužkovaný nohavice. Bavily se o sukni za sedm litrů, od osmi chodily na kosmetiku... "

Myslíte, že je na hlavu žít podle časáku? Že je blbost brát fakt smrtelně vážně to, co napíšou v nějakém plátku pro  -náctileté a ještě tomu přizpůsobit svůj život?

Pokud odpovídáte ANO, pak věřte, že nejste sama! Existuje totiž parádní parodie na CosmoGIRL ;o)  Klikněte SEM a budete zírat!

Originál článku vyšel na: www.blisty.cz

Reklama