Mnohonásobný Zlatý a Český slavík Karel Gott (68) se pondělí v 16.30 tamního času oženil v americkém Las Vegas se svou dlouholetou přítelkyní Ivanou Macháčkovou (31)!

„S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku,“ řekl krátce po slavnostním aktu Karel Gott, který se navíc v polovině června stane čtyřnásobným otcem. Pohlaví očekávaného miminka však šťastný pár zatím nezná a nehodlá ho prozradit ani poté, co se jej dozví.

Svatební obřad proběhl již včera v 16.30 tamního času. Slavnostního aktu se účastnila i jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella a matka nevěsty Blanka. Gott přitom údajně slíbil své – dnes už zesnulé – matce, na kterou byl velmi fixován, že se nikdy neožení.

Zpěvák má z předchozích vztahů dvě dospělé dcery – Dominiku a Lucii. Gott přitom již dříve nevyloučil, že si s přítelkyní pořídí ještě minimálně jedno dítě.

Myslíte si, že je sňatek uskutečněný v zahraničí, konkrétně v Las Vegas platný? Měl se herec i přes svůj slib mamince oženit? Macháčková, rodačka z Opavy, byla údajně dva roky milenkou amerického herce Michaela Douglase. Myslíte si, že v případě sňatku s úspěšným zpěvákem nejde o vypočítavost?

Reklama