Milá Vodfon, musím říct, že jméno Karel se v okruhu mých známých používá, když chce jeden druhého drobně nadzdvihnout. Tvůj příběh mě vážně pobavil... No, mám pro tebe radu, začni manželovi říkat třeba Jozefínko a uvidíš, že s Karlováním přestane.

Karel

Přezdívky mě bohužel pronásledují už řadu let! Jak k nim přicházím? Jsou dílem mého muže a dílem mého dospělého syna. Můj manžel mi s oblibou říká Karle! Je to jeho dlouhodobý zlozvyk, říká mi tak všude! A nejhorší je, že já už na to slyším!

Není to dávno, byli jsme v Hypernově, předvánoční dlouhátánské fronty. Já se do jedné připojím a najednou se ozve od mrazáku můj nahluchlý manžel: „Karle, co myslíš, mám vzít ještě jednoho pangasiuse?"

Všichni lidi zkoprněli ,já ještě víc. Dělala jsem, že to není na mně! Vůbec jsem se k němu nehlásila! Tak přišel on i s rybou a říká: „Ty jsi snad hluchá, Karle."

Ta fronta byla tak dlouhatánská. Tak dlouho jsme si ji ještě vystáli my dva i s rybou. Já jsem byla z té ostudy celá červená!

Můj muž téměř neslyší na jedno ucho! Takže v obchodě i doma mluví hodně nahlas. Takže to vypadá jak italská rodina! Ale mám ho ráda i polohluchého!

Karel neboli Vodfon (Ivana)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Pište mi dnes o svých přezdívkách...

  • Jak jste k přezdívce přišli?
  • Máte jen jednu?
  • Dali jste někomu přezdívku? A proč?
  • Máte svou přezdívku rádi?
  • A co nick na Ženě-in, používáte ho ještě někde jinde?

redakce@zena-in.cz


GlobusZEMĚPISNÁ SOUTĚŽ

  • INDICIE: Hledaný stát leží na severní polokouli naší matičky Země a žijí v něm snědí obyvatelé.

Tušíte o jaký stát by se mohlo jednat? Potom si můžete tipnout zde:Uhodněte stát! Ale pozor, nezapomeňte, že máte jen jednu šanci!

Reklama