Spánek, cvičení, výživové poradenství – nic pro ně není problém. Samsung tak nabízí nový způsob, jak mít pod kontrolou vlastní zdraví a tělesnou i duševní pohodu, a to během dne i v noci. Nechybí ani praktické funkce, například placení skrze Google Pay.

1-hodinky-uvodni-foto.jpg

Spánková laboratoř na vaší ruce
Dobrý spánek má tři klíčové podmínky: je nutno správně porozumět vlastním spánkovým návykům, snažit se tyto návyky zlepšovat a vytvořit si prostředí, které je k spánku příznivé. Právě Galaxy Watch6 nabízejí podrobnou analýzu spánkového skóre a jeho nejdůležitějších faktorů, mezi které patří celkové délka spánku, spánkový cyklus, doba, po kterou je uživatel vzhůru, a celkový fyzický i duševní odpočinek. Díky těmto faktorům můžou uživatelé správně chápat, jak kvalitně každou noc spí. Ve spolupráci s organizací National Sleep Foundation zároveň vznikly personalizované zprávy o spánku, tedy podrobná zpětná vazba, kterou uživatel dostane vždy po ránu. Mezi další šikovné funkce řady Galaxy Watch6 patří měření konzistence spánku, která dlouhodobě hodnotí spánek i noční bdění, a několik kategorií zvířat, do nichž systém uživatele na základě spánkových návyků řadí.

64c11824aa64f2-hodinky-spanek.jpg

Vylepšená funkce spánkového koučinku pak umožňuje uživatelům, aby se na míru šitými radami řídili skutečně důsledně. Když je čas jít spát, dokážou hodinky Galaxy Watch6 vytvořit velmi příznivé prostředí – nastaví totiž odpovídajícím způsobem veškerou připojenou domácí elektroniku a na sobě i na spárovaném telefonu zapnou noční režim. V něm ztichnou notifikace, displeje ztmavnou a na hodinkách se aktivuje neviditelný LED infračervený senzor, aby hodinky mohly i nadále měřit potřebné údaje, a přitom vizuálně nerušily.

Holistický přístup ke zdraví
Také fitness funkce jsou líp přizpůsobené na míru jed64c11854c0eb23-hodinky-zdravi.jpgnotlivým uživatelům. Mezi největší přednosti patří měření složení těla, po němž se na displeji zobrazí podíl a hmotnost kosterního svalstva, údaje o bazálním metabolismu či procento vody a tuku v těle. Na základě těchto údajů můžete snáze stanovovat cíle a sledovat svůj vývoj, kromě toho systém nabízí spoustu personalizovaných rad a tipů, mimo jiné i v oblasti výživy.

Na míru je šitá i další novinka – sekce věnovaná tepové frekvenci. Zde hodinky analyzují fyzické schopnosti a vlastnosti uživatele a následně poradí pět optimálních úrovní intenzity při běhání, od spalování tuku po vysoce intenzivní trénink.

Výhodná předobjednávka
Zákazníci, kteří si v období od do 10. 8. (včetně) nebo do vyprodání zásob zakoupí chytré hodinky Galaxy Watch6 nebo Galaxy Watch6 Classic, můžou po registraci na stránkách www.novysamsung.cz odprodat své staré zařízení jakékoliv značky a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 2 000 Kč v případě koupě Galaxy Watch6 a 3 000 Kč při nákupu Galaxy Watch6 Classic.  Dál zákazníci získají při nákupu nových modelů do 31. 8. pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma (nutná registrace).

4-ekosystem.jpg

Rodina Galaxy
Pokud jste nadšenec do high-tech zařízení, které mají styl, možná vás zaujmou i další horké novinky -skládací telefony Galaxy Z Flip5 nebo Galaxy Z Fold5, případně tablety Galaxy Tab S9. Díky párování jednotlivých zařízení v rámci ekosystému Galaxy dotáhnete váš multitasking i přehled nad vlastním zdravím a životem k dokonalosti. Pokud se rozhodnete pořídit si nové hodinky spolu i s telefonem či tabletem, Samsung pro vás nachystal výhodné nabídky.

Reklama