64882e88dc28eblobid0.png

Pak právě pro vás a vašeho psího parťáka je tu rozšířená řada holistických granulí Carnilove True Fresh. Obsahují nejen čerstvé maso, ale také zeleninu, ovoce, bylinky a další zdraví prospěšné přísady. Psi tak ze stravy získají všechny potřebné živiny, ale garantujeme vám, že si na granulích ještě velice pochutnají! Extrémní chutnost je totiž u Carnilove True Fresh absolutně na prvním místě.


Pohodlné krmení granulemi oceňuje přes 90 % chovatelů psů. Důraz přitom kladou hlavně na to, aby psům krmivo chutnalo a aby dobře prospívali. Do holistických granulí Carnilove True Fresh se díky unikátní výrobní technologii podařilo dostat 60 % masa v čerstvé formě, a tak jsou velmi výživné a extrémně chutné. Proto si téměř 70 % psů z misek s různými druhy krmiva vybralo tu s granulemi Carnilove True Fresh.

64882ea459cd8obrazek.png

Na původu surovin záleží!
Důležitý je pro výrobce těchto granulí prověřený původ a kvalita všech surovin. Krůtí, kachní a kuřecí maso dodávají lokální farmáři z Čech, Rakouska a Německa. Mořské ryby pocházejí z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní, jako lososi a lososovití pstruzi, z evropských rybích farem. Od ověřených evropských dodavatelů se odebírají další přísady, jako výtažky z bylin, luštěniny, zelenina nebo ovoce. Právě ty zajišťují přísun důležitých živin, vitamínů a minerálů. Granule neobsahují ani obiloviny a brambory, proto jsou vhodné i pro méně aktivní psy.

Plno zdraví prospěšných přísad
Granule obsahují třeba nízkokalorickou dýni, bohatou na vitamin A či draslík. Posiluje zrak a imunitu a svědčí i svalům a nervům. Jako vynikající zdroj omega 3 mastných kyselin a polyfenolů, které prospívají srdci, se přidává bílkovina z okřehku. Funkci zdroje pomalé energie, bílkovin a vitaminů B, C a draslíku, plní v granulích hrách. Spolehlivý přísun vitamínu C zajišťují na antioxidanty bohaté borůvky, brusinky a rakytník. Chybět nesmí ani lososový olej na podporu činnosti mozku, srdce i nervové soustavy. Pozitivně působí i na srst a kůži. Jako zdroj proteinu se osvědčila červená čočka s cizrnou. Složení doplňuje ještě protizánětlivá spirulina a rozmarýn na podporu trávení.

64882e5fd4708obrazek.png

Důraz na kvalitu zpracování
Co se týče masa, šetrným zpracováním mu zůstávají původní výživové vlastnosti a tím pádem je zajištěna až o 70 % vyšší chutnost, než jakou mají běžná krmiva. Maso bez předchozího zpracování zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin. „Fresh“ zdroje proteinu navíc vynikají vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu. S masovou moučkou se v tomto krmivu opravdu nepočítá. Zřejmě i díky tomu 97 % psů nemá problém na tyto granule přejít. Tyto granule jsou alternativní volbou i pro chovatele krmící metodou BARF.

Továrna s ojedinělou technologií
Receptury holistických krmiv Carnilove True Fresh neobsahují geneticky modifikované organismy, jako ostatně všechny značky VAFO PRAHA. Právě inovativní výrobní kapacita této společnosti, producenta krmiv Carnilove, umožňuje exkluzivní chuťový zážitek. Továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím vznikají granule té nejvyšší kvality.

64830f94a5f9fobrazek.png

Reklama