Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Svými skvělými nákupy za výhodné ceny se tentokrát pochlubí čtenářka s nickem Marvan1

Co se týká slev, vlastně nic nesháním...leda že by člověk znovu začal kupovat vánoční dárky a čekal dalších 12 měsíců na možnost rozdat je.

Ale vypadá to tak.

Nesháním, nepotřebuju nic, nicméně lákavým a nízkým cenám neodolám.

Jdu do Kauflandu a tam vidím holiny, původní cena asi 400 Kč, nyní 100 kč, navíc vzor kytičky, to je rozhodně nutné koupit.

Pro sebe nebo pro někoho jiného. Hodí se i na chatu, k zahradě budou ladit a ještě to bude hezky vypadat, kytky mezi kytkama. A nejen že je cena holin dnes celkem vysoká a ale takové holiny se vzory, třeba ty kytičky, to se dnes nosí běžně i po městě.

Takže holiny jsou doma.

Sice neprší, ale uvidíme.

Další den opět v Kauflandu, zase sleva, peněženka za 3O kč, dcera si ji přála a Ježíšek byl prý chudej, navíc je potřeba aby byla motivovaná ke zlepšení známky z fyziky, takže peněženka už je taky doma.

Jako motivace působí velmi, takže snad bude cíle jejím prostřednictvím dosaženo.

Dnes jdu do Penny podívat se na příbory za 80 kč, které máme podobné na chatě, jestli jsou stejné. Příbory neměli, nicméně o patro výše u Vietnamců měli ručníky s nápisy jako Tatínek, Dědeček, různá jména, Valentina, Jolana, Zdeňka atd a místo původní ceny 119 kč říká Vietnamec, že jsou jen za 59 kč jeden.

Takže dva ručníky jsou doma a už by pomalu mohly být další vánoce.

Ale jinak nic nesháním, jen jdu občas kolem nějakého krámu a něco se prostě hodí....

Z povánočních nákupů pak byla nejnutnější snad jen autolékárnička, abych nepotkala nějakou agilní policajtku jako nedávno.

Vestu mám, lékárnu mám, takže jízda rokem 2011 snad bude dobrá.

Marvan1

Tak vám na tu cestu rokem 2011 přeji hodně štěstí

Co jste si ve slevách pořídily vy, milé ženy-in? Máte také nějaké zajímavé "úlovky"jako Marvan1?Dejte nám svůj tip. U jakého sortimentu zboží byste nejraději využila slev? Hodláte si ve slevách koupit něco na sebe? Nebo jste si už něco koupila? Co vám udělalo radost, jako dobrý "kauf"?

Napište nám na redakce@zena-in

 

 

 

 

 

Reklama