5e46859f6a9d4obrazek.png
Dámské holínky
už dnes zdaleka nejsou obuví výhradně do lesa. Za posledních pár let se z nich stal trend, který využijete celoročně, ať už do přírody nebo do městské džungle. Přes léto je oceníte i na festivalu. Vyberte si decentní kotníkové holínky nebo rozzařte den v pestrých barvách a vzorech.
5e468571b499fobrazek.pngČerná klasika

Dámské holínky v černé barvě jsou nesmrtelnou klasikou. Nikdy s nimi nic nepokazíte. Navíc se hodí opravdu ke všemu. Příště si je obujte k džínům nebo třeba i k sukni či šatům. Když outfit s holínkami doplníte o parku s kapucí, rázem získáte moderní městský outfit do deštivého dne.

Dejte přednost barvám
Přijdou vám černé až příliš smutné a radši byste chtěla něco barevnějšího? Dnes to není žádný problém. Holínky najdete v rozmanitých barvách od pastelových přes syté až po křiklavé. Věřte, že na ulici vás v nich nikdo nepřehlédne. Barevné holínky ale kombinujte obezřetně. Hodí se ke klasickým modrým džínům v bledých i tmavých odstínech. Barevné holínky můžete nechat hrát hlavní roli celého outfitu nebo je doplnit například o šálu nebo tašku ve stejné barvě.

Kotníkové nebo vysoké
Zda si vyberete holínky vysoké nebo kotníkové, je na vás. Oboje mají své výhody i nevýhody. Vysoké vás lépe ochrání před nepříjemnými cákanci vody, kotníkové zase nejsou tak nápadné a ve městě je užijete mnohem častěji – třeba tehdy, když si k nim navíc vezmete úzké džíny a jejich spodek trochu zahnete. Krok vedle neuděláte ani tehdy, když z holínek necháte čouhat barevné ponožky.
5e46858b53c11obrazek.pngPro rockery i bohyně
Jestli se v létě chystáte na nějaký festival, holínky budou vašim povinným kouskem v batohu. Využijete je, i když zrovna nebude pršet. Kotníkové holínky si klidně vezměte i ke kraťasům. Přidejte pírka do vlasů a boho styl máte hotový. Stejně dobře vám holínky poslouží i v případě, že jste příznivcem rockového stylu.

Reklama