naše čtenářka s nickem Gerda nechápe, jak si může někdo dobrovolně ve jménu módy ničit nohy v gumových botách. Ale jinak jí déšť nevadí a razí heslo Angličanů, že neexistuje špatné počasí, ale špatné oblečení

Dobré ráno bez deště a se sluníčkem! U nás už to vypadá nadějně a jak jsem slyšela od odborníků, ta hrůza už je za námi a hrozí maximálně přeháňky.

A teď k tématu.

Holínky jedině na zahradu nebo do vysoké mokré trávy. Možná ještě i do lesa na houby. Ale jen na dobu nezbytně nutnou. Odmalinka vím, že pařit si nohy v gumové obuvi vůbec není zdravé a noha má větrat. Takže celkem nechápu dobrovolné mučednice, které v nich chodí, aniž by bylo mokro.

Deštník mám skládací, v kabelce. Je po ruce pokud jsem pěšky - žádný problém. Protože se ale pohybuju víc na kole než pěšky, vozívám s sebou pro případ špatného počasí překrásnou žlutou cyklistickou pláštěnku, ve které nejenže nepromoknu, ale ve které mě (snad) ani nikdo na silnici nepřehlédne.

Déšť mě v ničem neomezuje ani neobtěžuje a souhlasím s Angličany, že neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení.

I když...dnes mě vysloveně potěšilo sluníčko a modrá obloha:)

Gerda

Milá Gerdo, to pořekadlo by se dalo tesat do kamene

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a déšť, milé ženy-in?

  • Přizpůsobily jste mu šatník? Vystačíte si s deštníkem? Kolik deštníků vlastníte? Ladíte ho s oblečením, nebo to neřešíte? Ochrání vás dokonale, nebo jen symbolicky?
  • Máte s deštníkem nějakou příhodu? Máte ho rády, nebo ho nesnášíte?
  • Už jste se poučila a zakoupila holinky?Jak vypadají, k čemu je nosíte? Co byste na nich ocenila a co jim vytkla? Chodíte v nich i po ulici, nebo jen příležitostně?
  • A co nepromokavé bundy, parky, nebo dokonce pláštěnky? Máte doma něco takového? Stydíte se v nich chodit, nebo jste za ně vděčná a na okolí nehledíte? Doporučila byste je ostatním?
  • Máte nějaký zážitek s deštěm? Kdy jste nejvíc promokla? Kdy vám to vadilo a kdy vám to naopak bylo příjemné?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

NA DÁRKY VYLOŽENĚ STYLOVÉ. Deštník a hru SCRABBLE

OBR

Reklama