Dobrý den Gabrielo, děkuji za váš příspěvek. Ano, střih „na hrnec“ býval bohužel kdysi velmi populární. Paní kadeřnice si s dětmi nedaly příliš práce... Naštestí je dnes vše jinak:) Aspoň doufám:) Krásný den!


 

Když se řekne slovo kadeřnice, nebo holička, vzpomenu si s hrůzou na své dětství a na účes ála hrnec.

Vždycky mě i s bráchou vzala maminka k holičce,kde nás ostříhala podle kastrólku a za rok nashledanou, protože nám ofinu vždycky šíleně střihala sama nebo babička. 

A když se dívám na fotky ze školky a školy, musím se vždycky hrozně smát, protože ty účesy a nejen moje vypadají šíleně.

Jsem ráda, že už v pubertě nastal zlom a začaly se nosit krásné účesy, nové a moderní střihy a klasická trvalá už nebyla tak in. I když babička na ni nedá dodnes dopustit.

V pubertě a na střední jsem byla rebel a vyváděla jsem hrozné lumpárny. S účesy a barvami jsem velmi experimentovala a ve škole to naštěstí zachraňovalo to, že jsem se dobře učila. Protože podle celkového dojmu bych měla přinejlepším čtyřky.

Když jsem však jednou přišla s krátkým ježkem obarveným do sytě růžova , otec šel do hospody,hrozně se opil a týden se mnou nemluvil. Mamka tři dny plakala a jen naříkala,že doufá,že do stanu do 20 rozum.

Brácha mi tehdy řekl, ať jej ani nezdravím a venku se k němu nemám znát,protože vypadám jak cvok z léčebny.

Rozum jsem naštěstí dostala, ke kadeřnici chodim pravidelně každé dva měsíce a momentálně jsem se svými vlasy maximálně spokojená.

Gabriela

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

Reklama