GiletteToužíte po hvězdné kráse? Přejete si být neodolatelná? Sebevědomí je klíčem k tomu, abyste se cítila skvěle a je jedno, zda to bude v nejžhavější kolekci této sezóny nebo ve vlastní kůži. S vědomím, že máte zářivou pokožku bohyně, se budete cítit připravena téměř na cokoli - snadno se stanete hvězdou tanečního parketu, kráskou v ohromujícím a trendy oblečení nebo femme fatale, ze které na schůzce nespustí oči.

Nový dámský holicí strojek Venus & Olay vám pomůže získat sebevědomí a v mžiku vás promění v bohyni. Vůbec poprvé se Gillette Venus, přední značka produktů pro dámské holení, a Olay, přední značka výrobků péče o pleť, spojily, aby vytvořily nový standard v holení v podobě holicího strojku Venus & Olay. Nabízí nejlepší technologii Gillette Venus a odborné znalosti značky Olay v oblasti péče o pokožku. Tento produkt vám poskytne „vše v jednom“. Jeho cílem je zdokonalit holení a přispět k uzavření vlhkosti uvnitř pokožky pro váš vzhled bohyně. 70 % žen, které vyzkoušely holicí strojek Venus&Olay uvedlo, že je lepší než běžné dámské holicí strojky. Podle provedených testů se 73 % žen shodlo na tom, že měly po holení jemnější pokožku a 72 % uvedlo, že jejich pokožka byla hladší.

Pět břitů Venus se přizpůsobí každé křivce ženského těla a poskytuje tak pohodlnější a důkladné oholení s menší šancí vynechání chloupků. Integrované zvlhčující pásky Olay obsahují nejen složky, které pomáhají strojku lehce klouzat pokožce, ale i složky, které o pokožku pečují a pomáhají vám vypadat a cítit se skvěle.

Zvlhčující pásky Olay obsahují tyto pro pokožku vyživující složky:

  • glycerin – přírodní hydratační prvek obnovující vlhkost pokožky,
  • petrolatum - chrání a pomáhá uzavřít vlhkost uvnitř pokožky, čímž jí dodává božský lesk,
  • kokumové máslo – toto rostlinné máslo je stejného druhu jako kakaové či bambucké máslo. Botanická másla jsou pro své změkčující vlastnosti často používána v pleťových krémech; rychle se vstřebávají a udržují pleť hydratovanou a zdravou.

Juraj Králík, zástupce značky Gillette Venus pro Českou republiku, říká: „Ženy chtějí vypadat perfektně, avšak díky aktivnímu životnímu stylu, toho potřebují dosáhnout co nejrychleji. V nedávné celosvětové studii jsme zjistili, že pro 85 % žen je péče o pokožku důležitá k tomu, aby se cítily dobře, čtyři z pěti žen (80 %) však požadují péči, která je nejen co nejjednodušší, ale také co nejlepší. Proto se poprvé Gillette Venus, přední značka výrobků dámského holení a Olay, přední značka výrobků péče o pleť, spojily, aby představily nový standard holení v podobě nového holicího strojku Gillette Venus & Olay, který byl navržen tak, aby všemi svými vlastnostmi pomáhal ženám dosáhnout jedinečné a božsky vypadající pokožky s co nejmenší námahou.“

Osm z deseti žen se shoduje na tom, že se nejlépe cítí tehdy, když mají právě oholené nohy. Pokožka bohyně a sebevědomí přichází ruku v ruce.

TAJEMSTVÍ DOKONALÉHO PARTNERSTVÍ

GiletteDokonalé spojení s sebou přináší nejen sebevědomí, ale i lásku. Holicí strojek Venus & Olay je dokonalým partnerem pro vaše nohy. A jak hledáte dokonalého partnera vy? Ať už je to během dámské jízdy nebo na schůzce, dokonalého partnerství dosáhnete jednoduše: předveďte světu nohy bohyně.

  • Máte-li tělo ve tvaru hrušky a jsou-li vaše jednou z vašich nejlepších předností, zkuste tříčtvrteční vzorované kalhoty
  • U postavy tvaru přesýpacích hodin budou nohy zářit v kratším oblečení, jako jsou minisukně či šaty.
  • Ženám s obdélníkovým tvarem těla sluší minisukně A střihu nebo úzké kalhoty.
  • Nohy jsou největších zbraní u žen s tělem ve tvaru jablka, ukazujte je v celé své kráse v krátké minisukni
  • Máte-li tělo jako obrácený trojúhelník, předveďte své dokonalé nohy v lichotivé sukni A střihu, sukni s opaskem nebo v krátkých kalhotách.

Holicí strojek Gillette Venus & Olay je k dostání v maloobchodních prodejnách. Všechny holicí hlavice Venus jsou kompatibilní se všemi holicími strojky Venus.

Doporučená maloobchodní cena dámského holicího strojku Gillette Venus & Olay s jednou náhradní holicí hlavicí je 339 Kč a doporučená maloobchodní cena 4kusového balení holicích hlavic Venus činí 459 Kč.