Že platí všeobecné rčení o tom, že holčičky jsou ve všem trochu rychlejší, tvrdí čtenářka Kaylie. Přesvědčila se o tom mnohokrát, nejen při učení dětí na nočník. Více si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Níže si můžete přečíst příspěvek čtenářky Kaylie k tématu: Nočník a záchůdek.

Souhlasíte, milé čtenářky, s tím, že holčičky jsou ve všem trochu rychlejší?

Nočník - Auto s plným nákladem

Dneska budu stručná. Místopřísežně prohlašuji, že obecně se říká, že holky jsou ve všem trochu rychlejší a u nás se to potvrdilo. Ve třech letech se můj syn konečně rozmluvil, do té doby si vystačil se slovy „táta, máma, ahoj, auto“. Dcera se ve třech letech se mnou už hádala!
To samé s nočníkem, nevím kdy, ale chodila dříve než syn a skutečně na nočník.
Což se synkovi jednou trochu vymklo. V noci jsme slyšeli šramot a oba se s manželem vzbudili a poslouchali, načež jsem pyšně pronesla „vidíš, jde už sám na WC, to už k němu nemusíme vstávat“. Pyšná matka až na půdu.
Jenže byl klid, dveře nic... světlo nic...
Vydali jsme se pátrat pro klid duše. No, nikde nic, ale... u dveří stála veliká Tatra - auto na ven a měla plničkou korbu... načuráno. Jak na to to dítě přišlo to nevím, ale ještě že se trefil do korby. Šikula!

Kaylie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31. března 2011: Nočník a záchůdek

Tentokrát si budeme povídat o dětech a jejich nočníkových či záchodových peripetiích...

  • Jak jste učily děti na nočník?
  • V kolika letech začaly děti samy chodit na nočník?
  • Měly jste (nebo máte) s nočníkem nějaký problém?
  • Jak jste problém řešily (nebo řešíte)?

Na tyto a další možné otázky mi odpovídejte formou krátkého příběhu nebo tipů do redakční pošty (viz e-mailová adresa uvedená níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání krásného dárku. Uzávěrka posílání příspěvků je 31. března 2011 ve 14.30 hodin, do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo (viz níže). A jaký bude onen slíbený dárek? Krásná (asi třiceti centimetrová) hračka ze sady Barbie: Ken FASHIONISTAS.

Ken

Reklama