Vážená redakce,

posílám fotografie i s příběhem.

Chtěla bych vám přiblížit příběh svého minulého víkendu. Mnoho čtenářek ženy o mně jistě ví, že jsem potrefená pejskařka. A tak když nastal čas, sebrala jsem kamarádku a její fenu Belindu, kvůli které jsme tam jely, a vyrazily jsme. Naším cílem bylo Holandsko. Pravda, spaly jsme v karavanu a minulý týden byla opravdu zima, ale jinak to nemělo chybu. Chovatelé, ke kterým jsme přijely, byli opravdu velice pohostinní a nabídli nám, že nám kousek své země ukáží. Takže jsme viděly jak tulipány, tak větrné mlýny, starou holandskou architekturu, lány tulipánů, umělý ostrov, který je posazen na pontonech a při každém zvednutí hladiny se také zvedne, takže žádná potopa nehrozí, takové "malé" lodní parkoviště těch bohatších, ale třeba i úžasné dětské hřiště, kde se nalézaly prolézačky ve tvaru potápějících se pirátských lodí, plavební komoru ... a mnoho a mnoho dalšího, ani jsem vše nestihla foťákem zachytit. Prostě dokonalá cestománie, možná ještě lepší než s cestovní kanceláří.

Račte samy posoudit.
Lenice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za fotky děkuji, zhodnotila jsem je jako nejlepší fotografie z víkendu. Splňují všechna kritéria, jsou výmluvné a ještě na nich vidíme samotnou aktérku.

 Ke čtenářce s nickem Lenice putuje kosmetika značky Oriflame, a gratulujeme!

Sešlo se mi velké množství fotografií, za které bych vám všem ráda poděkovala. Vybranou část ještě dnes zveřejním, máte se na co těšit. Máme tu pár momentek, které vás jistě pobaví.

Brzy budou zveřejněny podmínky zítřejší soutěže editora Radka Křiže, sledujte hlavní stranu.

Hezké odpoledne vám přeje

 


 

Reklama