Za tři týdny máme konec prázdnin. Dny plné radostných her vystřídají školní povinnosti. A to nejen pro děti. Na většinu maminek, dítek školou povinných, čekají ještě před začátkem školního roku povinnosti v podobě nákupu školních tašek, penálů, pouzder na pastelky, cviček….

Lámete si hlavu, který batoh či penál se bude vašemu mazánkovi líbit? Který ho neomrzí hned po měsíci školní docházky? Hledáte ten nej nejen podle designu, ale chcete aby byl lehký, měl pevná záda, zkrátka aby z vašeho dítěte během roku neudělal zkroucený paragraf? Potom máme právě pro vás skvělý tip!

Podívejte se na kolekci batohů ve Sparkysu! Vybere si tady opravdu každý.

Pro malé slečny najdete batoh z kolekce Witch – mimochodem, to je to co právě mezi slečnami letí. Vybrat si můžete také z kolekce Fairies. V obou případech jsou batohy anatomicky tvarované, odlehčené s ergonomickou zádovou výztuhou, dělenými úložnými prostory, měkčenými popruhy a zipy. Nesmí samozřejmě také chybět jednopatrový penál se zavíráním na zip a velkým množstvím úchytů na tužky, pera, pastelky, gumu a rozvrh.

Ta opravdu NEJ batohy najdete na http://www.sparkys.cz/search.asp?EXPS=batoh

Anatomický batoh + penál Fairies (Zvětšit obrázek)            Anatomický batoh + penál Witch (Zvětšit obrázek)

Nebojte se, ani chlapci nepřijdou zkrátka. Pro kluky Sparkys přináší tolik oblíbenou kolekci Piráti či Cars. Je samozřejmostí, že i tyto batohy mají anatomicky tvarované, odlehčené s ergonomickou zádovou výztuhou, děleným i úložnými prostory, měkčenými popruhy a zipy.

Anatomický batoh + penál Pirát (Zvětšit obrázek)Anatomický batoh Cars (Zvětšit obrázek)

I rodiče větších dětí si přijdou na své. Také slýcháte z pokoje svého rádoby dospívajícího dítěte neustále „What time is“ neboli „Jaký je čas“ z High School Musical? Potom mu uděláte jistě radost batohem na míru. Batoh teenager HSM, je určitě ten pravý. I tento model má ergonomickou zádovou výztuhu, měkčené popruhy a zipy. Má mnoho prostoru a různé úložné prostory pro pořádek v batohu.

Batoh teenager HSM (Zvětšit obrázek)

Máte už jasno, který batoh pořídíte? Pokud ano, tak hurá na doplňky! Všechny kolekce si prohlédněte na http://www.sparkys.cz/default.asp?CatId=375

Věřte, že dětem můžete zpříjemnit školní dny i drobnostmi v podobě přívěšků na zip k batohu, pouzdrem na pastelky, pěkným pouzdrem na mobil či peněženkou na drobné.

Sešit kachnaPouzdro na mobil kachnaPeněženka kachna

Už teď se máte zamotanou hlavu z domácích úkolů? Pokuste se dětem školní povinnosti co nejvíce zpříjemnit.

Náš tip? Určitě tužka se zvířátkem.

Propiska kachna (Zvětšit obrázek)

Pokud vás některý z našich tipů zaujal, určitě se podívejte na stránky www.sparkys.cz , kde najdete spousty inspirace na celý školní rok.