Konec prázdnin se blíží a vaše ratolesti již brzy chtě nechtě usednou zpět do školních lavic. Na vás teď je popřemýšlet, co vše je potřeba pořídit a hlavně kde.  Začátek školního roku totiž dokáže pěkně provětrat peněženku. Ušetřit mohou zákazníci O2, kteří mohou využít celou řad slev v rámci programu Extra výhody.

hola hola vizual

Slevu můžete čerpat, pokud využíváte jakoukoli službu od operátora O2 – ať už je to tarif, předplacená karta, pevná linka, internet nebo O2 TV. Slevový kód získáte buď na webu www.o2extravyhody.cz, kde najdete i aktuální přehled všech slev, v mobilní aplikaci nebo formou SMS.

Psací potřeby, sešity ale i základní pomůcky pro výtvarnou výchovu pořídí zákazníci O2 v e-shopu Activacek.cz s až 200 Kč slevou a dopravou zdarma při nákupu za více než 999 Kč. Pravítka, kružítka, zápisníky nebo boxy na lahodnou svačinu mohou zákazníci operátora nakoupit na webu bejbynet.cz, který nabízí až 15% slevu na všechny školní potřeby.

Výdaje za nástup do školy se ale netýkají pouze školních potřeb. Někdy je nutné investovat i do vybavení pokojíčků. V rámci O2 Extra výhod lze výhodně pořídit přesně tento sortiment v obchodním domě Kika s 16% slevou na baby, dětské a studentské pokoje a na kancelářské stoly a židle.

Řada rodičů zvažuje před nástupem do školy i nákup mobilního telefonu. S Extra výhodami od O2  lze získat slevu 300 Kč na Lenovo VIBE P1m nebo 1000 Kč na super nadupaný na Huawei P8.

telefon o2

Více informací o slevách a dalších výhodách naleznete na www.o2extravyhody.cz

Reklama