Milé čtenářky, matky, učitelky, babičky i milé děti!

Připravili jsme pro Vás přílohu o škole. Včera měla trošku problémy s rozběhnutím, ale dnes už snad bude všechno tak, jak má. Omlouváme se za technické potíže.

Články o škole

V příloze najdete články o škole, výchově a vzdělávání, vaše čtenářské příspěvky, odborné rady a komerční články týkající se např. školních potřeb a pomůcek. Článků bude přibývat, pokud tedy chcete vidět všechny, klikněte na nadpis Škola volá... Zařadili jsme i starší články, které u nás vyšly a týkají se tématu školy. Některé budeme postupně uveřejňovat také na hlavní straně magazínu Žena-in.cz.

Reportáže

Součástí přílohy jsou také reportáže ze škol. Těšíme se na Vaše komentované fotografie nebo příběh. Hrajeme o balíček školních potřeb a pravidla k soutěži najdete zde. Jediný problém je zatím s hlasováním k příspěvkům, ale to se řeší. Určitě o body nepřijdete. Všechny reportáže budou zase schované pod odkazem Reportáže.

Okénko nejen pro děti

Denně pro Vás v rámci přílohy přichystáme soutěž, kterou zvládnou i předškoláci - mohou tedy hrát s námi - nebo za Vás! Výhry se přizpůsobují příloze, takže tématicky můžete vyhrát například knížku pro děti, hračku apod. Starší soutěže budou na stránkách zůstávat, děti si je proto budou moci zahrát (už bez nároku na odměnu) kdykoli.

Seriály

V příloze najdete také dva seriály. Jeden se zabývá problematikou výslovnosti a vad řeči dětí a druhý problémy s učením a různými vývojovými poruchami.

Zeptejte se...

Máte-li problém nebo chcete poradit, obraťte se buď na učitele nebo ředitele! Rádi Vám odpoví.

Odkazy

Připravili jsme také seznam odkazů, které Vám mohou první vstup do školy s dítětem usnadnit.

Příloha má trvalou upoutávku na hlavní straně a potrvá do konce září. Máte-li chuť se autorsky zapojit, pište na marketa.brenikova@zena-in.cz  

Reklama