Od včerejšího večera snad celé Česko žije včerejším utkáním, kdy se naši hokejový chlapci poprali s finským týmem a roznesli je na kopytech. Euforie, která nyní panuje je naprosto skvělá, všude můžete slyšet, jak lidé opěvují náš tým. Jak jste si vy užívali včerejší zápas?

Málokdo asi včera věřil, že by se to naším hokejistům povedlo, přeci jen finský tým byl opravdu těžkým spoluhráčem a jejich brankář patří mezi ty nejlepší na světě. Jistě se všichni shodneme na tom, že včerejší zápas byla pastva pro oči, byla to krásná dravá hra, kdy si chlapci šli za vítězstvím, které taky urvali. Hvězdou včerejšího zápasu je jednoznačně hokejový bůh Jarda Jágr. Ano, takto se mu přezdívá už delší dobu, a že má tuto přezdívku právem, včera Jarda potvrdil. Ve výsledku 5:3 se podílel hned dvěma góly, kterými zvedl ze židle všechny fanoušky, kteří drželi palce.

sd
Zdroj foto: Facebook

Uvidíme, jestli Jarda a celý tým bude v tak skvěle formě jako včera, všichni si to jistě přejeme a budeme jim fandit při zítřejším semifinále, kdy se utkají s Kanadou. Jistě to zase budou nervy :-).

 

Reklama