Ano, správně se říká: „Hoďte to za hlavu", ale znáte mě, vždycky si ty průpovídky nějak otočím, aby se mi hodily k tématu.
Dnes bude řeč o ramínkách za krk. Nosí se na šatech, na topech, tričkách i na plavkách. A proč ne? Nestyďte se a otočte se zády! Nebojte, nebudeme to brát jako netaktnost, známe to přece z fotek celebrit a víme, že je to takový malý rafinovaný trik, jak být neodolatelně sexy.

A copak není léto tou nejúžasnější příležitostí, jak se pochlubit zlatavou pokožkou ramenou a svůdných zad? Třeba právě to je ta vaše nejkrásnější zóna, hodná obdivu! Tak toho využijte, vyčešte si vlasy, odhalte šíji a proměňte se ve svůdnou labuť.
Je jen na vás, kolik jste ochotná ukázat. Jestli jen tolik, kam sahá nezbytná podprsenka, nebo máte dost sebevědomí, abyste odhalila celá záda ve výstřihu sahajícímu až ke kostrči? To už chce ale opravdu kritický pohled (Já vím, špatně se to provádí, ale zkuste dělené zrcadlo třeba v převlékací kabině nebo soudnou kamarádku - Pozor, přítel vám nikdy neřekne to, co nechcete slyšet!) a extra péči.

 

Jak na to, abyste nemusela vyluxovat peněženku za kosmetický salon, ale zvládla to sama doma? V každém případě to chce jemný peeling, kterým odstraníte odumřelé buňky, kůži krásně prozáříte a vyhladíte. Pak použijte tělové mléko. Pokud nemáte po ruce nikoho, kdo by vám s roztíráním tělového mléka pomohl, zkuste si pořídit měkký froté pruh s rukojeťmi, který se dá koupit v prodejnách Country Life. Ale přece jenom, není nad jemné ruce vašeho osobního maséra, že? :-)

Jak se vám líbí odhalená záda?
Odhalujete je také?
Na jak velký výstřih si troufnete?
Nebo se stydíte?
Napište mi o tom.