Načerpejte energii v atmosféře regionu Zadar

64785b948d04eobrazek.png

Historická stará města dalmatského regionu zaujmou svým šarmem a živým ruchem - zejména Zadar. Dlážděné ulice, příjemná náměstí a promenády a různé kavárny, restaurace a obchody vás zvou k pobytu. Zadar se také prezentuje jako obrovské muzeum pod širým nebem, lemované zachovalými městskými hradbami a vybavené četnými památkami. 

64785bbb91967obrazek.png

 • Falkensteiner Club Funimation Borik, Zadar
  All-inclusive rodinný hotel v Zadaru!

Ponořte se do světa navrženého tak, aby dětem i dospělým poskytl nádherný čas. Falkensteiner Club Funimation Borik je místem okouzlující středomořské atmosféry, širokou škálou aktivit, prostorným vodním světem a úžasným koupalištěm. Četné nabídky a programové položky pro děti všech věkových kategorií slibují skvělé zážitky a nezapomenutelnou dovolenou! Vyzkoušejte různé sporty, zúčastněte se workshopů a tematických víkendů, objevte obrovský krytý a venkovní bazén s tobogánem nebo se zúčastněte animace v barevné Falky Land.

64785c0a362c4blobid0.png

 • Falkensteiner Premium Camping Zadar
  Letní destinace v Chorvatsku na přání!

V bezprostřední blízkosti přístavního města Zadar se nachází jedinečný kemp, který se zdá být stejně rajský pro profesionály v kempování, kteří milují dobrodružství, jako pro nově příchozí, kteří jsou rozmazlováni pro pohodlí. Bez ohledu na to, zda se rozhodnou tábořit nebo zůstat v útulných mobilních domech, mohou nyní zažít kempování v Zadaru na úrovni Falkensteiner Premium Camping Zadar. Zde se pocit svobody kempování snoubí s komfortními výhodami hotelové dovolené, včetně prostorného lázeňského centra a fitness centra. Děti se mohou cákat v chladivém bazénu, co hrdlo ráčí, nebo se pobavit v dětském klubu Falky. Falkensteiner Premium Camping Zadar je hrdý na to, že byl uznán jako jeden z kempů v Chorvatsku s oceněními "Nejlepší kempy Chorvatska", "Nejlepší kempy ADAC" a "Cena ACSI". Je to místo, kde můžete zažít skutečný půvab soužití s přírodou, které se nachází v centru Dalmácie.

Rodinný hotel Diadora je skutečným rájem pro rodiny. Ve Falky Landu, dětském světě plném zábavných aktivit, si ti nejmenší budou hrát a učit se v bezpečných rukou našeho profesionálního týmu. Mezi další prvky, které si nesmíte nechat ujít, patří Valo Jump, venkovní lezecká stěna a vědecká laboratoř pro vzrušující pokusy... Bavit se můžete také v kině, Playmobilním koutku a Rodinné zóně a zúčastnit se různých akademií a akcí pro celou rodinu.

blobid1.png

 • Falkensteiner Resort Punta Skala
  Jeden resort. Nekonečné možnosti.

Falkensteiner Resort Punta Skala je prémiové letovisko, které nabízí jedinečný zážitek pro ty, kteří hledají skutečný středomořský útěk. Přizpůsobená vašim osobním potřebám, vaše rozmanitá cesta na pobřeží Jaderského moře bude naplněna řadou rodinných aktivit, romantických úkrytů a prvotřídních kulinářských specialit. Od svých ohromujících soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra a zážitky šité na míru, Resort Punta Skala je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít prémiovou přitažlivost pobřežního života.
Nachází se na zabezpečeném dech beroucím poloostrově a obklopen mořem, Resort Punta Skala je zelená oáza klidu, která nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jaderského moře. Maximální relaxaci najdete ve stylovém Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním Falkensteiner Family Hotelu Diadora, prostorných rezidencích Falkensteiner Senia nebo Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala.
Tento moderní a světlý plážový resort nabízí řadu prvotřídních restaurací, včetně kuchyně TIAN, která získala jednu hvězdičku Michelin, stylové obchody, největší a nejkrásnější lázně v Dalmácii, moderní sportovní zařízení se 7 tenisovými kurty, celou škálu vodních sportů, nově otevřený Health Club a Fitness na 800 m2 v klubu Fortis.
Nechte se hýčkat na jadranském pobřeží Zadaru s křišťálově čistou vodou, příjemným středomořským klimatem a dech beroucím výhledem na ostrovy Kornati a impozantní pohoří Velebit. Nejen atraktivní poloha, infrastruktura ani zařízení jsou jedinými důvody, proč navštívit Resort Punta Skala, ale i rozmanitost aktivních a zábavných akcí po celý rok. Další podrobnosti najdete na: Resort Punta Skala.

64785c39e88aablobid0.png

 • Falkensteiner Hotel Park Punat
  Zlatá dovolená na zlatém ostrově!

Chorvatsko je světově proslulé tím, že má více než 1.000 ostrovů, takže neexistuje lepší způsob, jak zažít jeho skutečnou krásu a kouzlo, než zůstat na jednom! Pokud jedete na dovolenou na ostrov, musíte vědět, že hodiny zde běží o něco pomaleji. Obklopen svěží přírodou, voňavými bylinkami a výhledem na moře, Falkensteiner Hotel Park Punat nabízí nádherné podmínky pro vaši aktivní nebo rodinnou dovolenou. Zde si můžete jednoduše dopřát sladkou zahálku autentického ostrovního života nebo mít vzrušující zážitek z dovolené v malebné krajině.
Od idylických výletů do přírody - na vodě i na souši - až po širokou škálu sportovních aktivit a poznávání historických starých měst. Ponořte se do autentického ostrovního života a pociťte středomořskou lehkost na svém vlastním těle. Hotelový sportovní concierge pro vás rád zorganizuje zážitky na míru. Půjčovna kol, kajaků a SUP je k dispozici přímo v hotelu.

 64785c403904dobrazek.png

64785d414c53fobrazek.png

Reklama