Také si rádi hrajete, nebo soutěžíte? Jistě si všichni vzpomínáme na oblíbenou hru „Člověče, nezlob se!“, při které jsme se, coby soutěživá dítka, upřímně vztekali a rozčilovali.

Společnost TESCO pro vás připravila soutěž „Hoďte si vánoční Magickou kostkou“, při které nejen, že nehrozí, že by vám z rozčilení vystoupal tlak do závratných výšin, ale naopak – pokud se této soutěže zúčastníte, budete mile překvapeni.
Podle čísla, které vám „padne“, si totiž domů odnesete některý z milých dárků, který vám navodí vánoční atmosféru.

O co tedy jde.

Magickou kostkou si může hodit každý den 300 zákazníků ve vybraných hypermarketech TESCO v době od 1. do 7. prosince. Podmínkou je nákup v některém z obchodů obchodní pasáže TESCO v minimální hodnotě 300 Kč.
Stačí, když se prokážete účtenkou s tímto obnosem příslušné hostesce, a můžete házet.

A co si můžete odnést domů? Například vánoční hrnek, čokoládový adventní kalendář, svíčky z včelího vosku, plyšovou nebo látkovou hračku, čokoládové figurky či nějakou pěknou vánoční dekoraci.

S každou účtenkou můžete soutěžit pouze jednou, přičemž počet možností soutěžit pro jednu osobu není omezen a závisí pouze na počtu účtenek.
Pro vaše děti, které se již určitě těší na Ježíška, bude tato soutěž jistě příjemným rozptýlením, zvlášť, když si pak domů ponesou nějaký vlastnoručně vyhraný dárek.

Na soutěž „Hoďte si vánoční Magickou kostkou“ se mohou těšit obyvatelé těchto měst: Děčín, Most, Hradec Králové, Jihlava, Prostějov, Ostrava – Hrabová, Ostrava – Třebovická a Havířov.  

Čtenářky Ženy-in mají možnost získat balíček, který obsahuje všechny dárečky, které je možné v soutěži "Hoďte si Magickou vánoční kostkou" vyhrát.

Stačí, když kliknete na příslušný odkaz, a můžete s námi soutěžit.

Reklama