Máme za sebou další proměnu, kterou jsme Vás chtěli inspirovat, jak se co nejlépe připravit na slavnostnější událost, jako je například ples, firemní večírek, návštěva divadla a další podobné akce – prostě poradit Vám, jak se hodit do GALA!

Proměnu s GALA edicí barev na vlasy Garnier Color Naturals tentokrát vyhrála čtenářka Eva.

Eva, které je 33 let, se na proměnu moc těšila a zároveň byla lehce nervózní, jak to celé dopadne. Původně měla jít v den proměny ke kadeřnici doplnit si melír, a nyní ji čekala zásadní proměna barvy vlasů. A protože se sama příliš nelíčí, byla také přirozeně zvědavá, jakou inspiraci a rady si odnese od vizážistky.

Evy se ujala velmi šikovná kadeřnice a vizážistka v jedné osobě Táňa a také manažerka značky Garnier Jana. Nejprve společně zvolily odstín, který se k Evě nejlépe hodí – Garnier Color Naturals 5.3, světle hnědá zlatá. Barva je tedy vybraná a můžeme jít na věc!
      
Nejprve proběhlo samotné barvení, poté se Táňa s Evou dohodly, že Evin účes dostane nový tvar tak, aby výsledný efekt byl slavnostní a zároveň velmi přirozený.

Výsledek byl výborný. Eva prokoukla a barva vlasů i střih vypadaly, jako by k Evě odjakživa patřily.
 
Po vlasech přišlo na řadu líčení. Táňa zvolila přirozený make-up, na oči použila hnědé stíny, které ještě více zvýraznily krásné oči Evy, a celkové líčení už jenom podtrhla zdravíčkem a leskem na rty.

Eva i my jsme nadšeni. Díky proměně se z Evy vyklubala sexy žena jako z titulních stránek časopisů. Vyfotili jsme ji i ve společenském oblečení, aby celkový efekt byl opravdu gala. Posuďte sami.

Nedalo nám to a zeptali jsme se Evy na pár otázek:

Proč jste se přihlásila do proměny?
Chtěla jsem zkusit štěstí a proměnit se v rukách profesionálky a pomocí kvalitních přípravků, což se opravdu stalo!

Jak jste spokojená s proměnou?
S proměnou jsem samozřejmě spokojená, péče byla obrovská, příjemná, a výsledek vidíte sami!

Jak jste se dříve líčila a co vám dělá největší problém?
Dříve jsem se líčila a vlastně zatím stále se líčím hodně málo – make-up, pudr, lehce stíny dle barvy oblečení, řasenka a někdy lesk na rty! Ale vše jen lehce, takže okolí si vlastně myslí, že nalíčená nejsem!
Možná to plyne z toho, že se více nalíčená necítím přirozeně, ačkoliv opak je pravdou. Více se líčím na společenské akce, pak je to i vidět - ale trvá mi to moc dlouho!

Získala jste díky proměně motivaci, že se budete i nadále líčit dle doporučení vizážistky a udržovat si tento odstín barvy vlasů?
Motivaci díky proměně mám, rad v oblasti líčení i péče o vlasy jsem dostala hodně, tak jsem sama zvědavá, jak to bude pokračovat (budu se snažit), chce to čas! Odstín vlasů je pěkný, mám nyní vlasy takové zdravější, ale je to změna, takže si zvykám. Možná během léta barvu oživím světlejšími proužky, abych vypadala mladší, vzhledem k mému věku (33 let) už se musím snažit! :-)

Eva byla s celou proměnou velmi spokojená a ještě si domů odnesla krásnou kytici od manažerky Jany a velmi ji potěšila i taška plná dárků od Garnier.
Jak sama prohlásila, díky péči a focení si připadala jako STAR.


A jak se líbí proměna Evy vám, milé ženy-in?
Přemýšlíte také o změně image?
Přihlásily byste se také do proměny?
A jak jste na tom s barvením vlasů a líčením?

Reklama