Sýry jsme mohly ochutnat jen tak nakrájené na talíři a zároveň jsme je použili jako ingredienci do pokrmů, recepty pro nás připravila Alena, známá bloggerka Elly z blogu www.bohynekuchyne.cz


Recepty, které jsme vyzkoušeli – naše inspirace pro vás:

Sýrové tyčinky
Cuketové placky
Pomazánka
Masové koule

 
Vyzkoušeli jsme tyto 4 druhy sýrů Krolewski:
Více najdete na www.syrnadzlato.cz
Krolewski sýr Light
Krolewski sýr uzený
Krolewski sýr 45 %
Krolewski sýr L.casei

Jaké jsou naše recenze? Přečtěte si hodnocení jednotlivých účastnic akce:
Karolína J.: Moje hodnocení je velmi pozitivní. Jak sýry za studena, tak následně po použití pro teplé recepty byly skvělé. Všechny čtyři recepty zařadím do svého vaření, tyčinky se sýrem byly skvělé, když přijde návštěva, večer jen tak jako chuťovka.
 
Zuzka L.: Celá moje rodina miluje sýry. Nakupuju jen ty kvalitní, ne ty bez chuti a bez zápachu. Sýry Krolewski mne úplně nadchly. Jejich konzistence, chuť, opravdu velmi podařené. Všechny recepty byly dobře zvolené, ochutnávka samotných sýrů byla tak dobrá! Těším se, až si doma v dárků, které jsem od sýrů dostala, něco dobrého uvařím. Třeba ty slané tyčinky, co jsme s holkami pekly, ty se povedly.


 
Hana R.: Sýry Krolewski mne velmi mile překvapily. Mohu doporučit.
 
Klára K.: Mám obecně ráda slané věci, proto sýrové pochoutky patří k mým oblíbeným. Tvrdé sýry používám na různá zapékání, ale miluju čas od času klasický „smažák“. Občas ho prostě musím mít. Akce se sýry byla velmi povedená, všechny recepty dobře vybrané a chutné. Mám ráda pomazánky, ta sýrová, co jsme zkoušeli je opravdu moc dobrá. Návštěvy, oslavy, to nejde bez sýrů, hlavně bez těch kvalitních. Co voní solí a sýrem a jsou krásně naměklé. Krolewski obstál na jedničku.
 
Renata: Moje sýrová mánie dostala nový rozměr a to jsou sýry Krolewski. Víc není nutno dodávat. Doporučuji. Ochutnáte a víte, že je máte rádi. Mňam!
 
Jana S.: Miluju sýry, a to jen tak nakrájené, aby byly na stole jako jednohubka nebo je dávám do jídel. Na zapečení, do omelet, dovnitř do pečeného mletého masa.
Uzený sýr Krolewski – naprosto dokonalý, jak krájený, tak v cihle. Cihla se fantasticky strouhá.
Light – dobrý. L‘casei – hodně překvapil, skvělý na sýrové jednohubky.
 
Marie.: Sýry Krolewski mají skvělou chuť.
Hodí se výborně k vínu a při vaření dokáží pokrm úžasně dochutit.
V rozehřáté podobě jsou snad ještě lepší.
 
Eva: Krájené sýry: Jemná chuť, hebké, chutnal mi i uzený sýr, který jinak nevyhledávám. Výborné k vínu i ke svačině.
Sýry v teplé kuchyni: Daly pokrmům dobrou chuť. Výborný byl v placičkách, v masových kuličkách i v pomazánce. Tyčinky z listového těsta jsou ideální pohoštění pro návštěvu. Určitě se nechám recepty inspirovat. Děkuji za příjemný sýrový večer a jdu domů vařit, asi něco se sýra Krolewski. 
 
 M.S.: Hodnocení sýrů Krolewski: Veliká škoda, že nemám čtyři žaludky, protože vše, co se ze sýrů Krolewski v kuchyni vytvoří je božská mana. Skvělá chuť, skvělá vůně, nekonečná inspirace.
 
Helena P.: Ochutnávka byla skvělá, všechny kousky byly znamenité chuti.
Kdykoliv si se sýry Krolewski blízké setkání zopakuji. Musím uznat, že jsou vláčné, chutné, vynikající! Je mi líto, že akce skončila, klidně bych přišla určitě zase!
 
Alena, food bloggerka www.bohynekuchyne.cz: Sýry patří mezi suroviny, které nikdy nesmí v naší lednici chybět. Vždycky máme v zásobě minimálně tři, čtyři druhy sýrů. Připravuji je dětem na svačiny, snídaně, večeře, ale často je používám také při vaření. Mám své oblíbené značky a mezi tvrdými sýry jsem si velice oblíbila značku Krolewski. Proto mě velice potěšilo, že s nimi na magazínu připravujeme akci pro čtenáře a tyhle super sýry se rozšíří zase mezi další lidi. Každý člen naší rodiny má svůj oblíbený Krolewski sýr. Já a dcera jsme zamilované do uzeného Krolewski, syn miluje Light verzi a manžel ujíždí na Krolewski 45%. Poslední jmenovaný velice ráda používám, když připravuji zapékané pokrmy. Krásně se rozpustí, moc dobře voní a ještě lépe chutná. Light Krolewski používám ráda do vajíčkové pomazánky a každý z nich máme rádi jen tak, na chleba s máslem. Krolewski sýry jsou, podle mého názoru, velice chutné sýry za příjemnou cenu. Zde je můj další recept na americké těstoviny se sýrem.


Bloggerka Jana www.janesmoments.com: Hlavní roli hraje sýr, ideálně ten „královský“ Krolewski. Kupujete jej? Já ano!  Miluju jeho chuť i ty „myší“ díry a proto jsem byla ráda, že jsem byla pozvána na akci, kde byl i Krolewski a já načerpala inspiraci na pár pokrmů a dozvěděla se i něco o historii jeho rodu. Více na jejím blogu: www.janesmoments.com.
 
 
Jak se vám líbí naše inspirace? Také milujete sýry?
Víte, že rod sýrů Krolewski má svůj příběh propojený s historií? Přečtěte si náš článek: Sýr nad zlato. Tak zní heslo rodu Krolewski.

Zjistíte, kdo byl:
František Krolewski
Jiří Krolewski
Richard Krolewski
Barbora Krolewski
Filip Krolewski
 
Více zábavy na:
www.facebook.com/KrolewskiCZ
www.syrnadzlato.cz

Reklama