Ne každý má tolik peněz, aby je mohl bez rozmyslu utrácet za oblečení podle poslední módy. A když o nějakém druhu oblečení víte, že se vám bude líbit jen jednu sezónu, proč kupovat to nejdražší, co je k dostání? Naštěstí existují levné varianty. My jsme si vyzkoušely sestavit celé outfity, a to s omezeným rozpočtem. Nakombinovaly jsme jak levné řetězce, tak oblečení, které je zrovna ve slevě.

Na nákup kompletního outfitu jsme si jako první stanovily částku 1500 korun.

Pro volný čas

První outfit se řadí k těm sportovně elegantním a celkově vyšel na 1555 korun. Šedá a černá to je nesmrtelná kombinace, která snad nikoho neurazí. Chlupatý svetřík zahřeje stejně jako zateplený bomber z Lidlu. Boty a kabelka jsou v módním hadím vzhledu. 

Do práce

Druhý model se hodí například do práce a je laděný do trendy vínové. Roláky jsou podzimní i zimní klasikou, která by neměla chybět v žádném šatníku. Celková cena outfitu je 1501 korun.

Na vánoční večírek

Třetí model se hodí například na vánoční večírek. Vévodí mu sytá červená barva a doplňky jsou ve zlaté. V tomto případě jsme měly ještě finanční rezervu. Cena je 1381 korun. 

Druhá část výzvy byla o něco složitější. Ubraly jsme totiž na financích a pokusily se kompletně obléknout za 1000 korun

Na nákup

Jednoduchý outfit na následujícím obrázku se hodí na běžné pochůzky. Na kabelku už nám nezbyly finance, a proto jsme se rozhodly pro plátěnou tašku, která se hodí na nákup. Skončily jsme na částce 1010 korun

Na vánoční večírek

Také zelené šaty se skvěle hodí třeba na vánoční večírek, popřípadě do divadla. Jsou sice dražší položkou, ale líbily se nám, a navíc jsou ve slevě. Doplnily jsme je jednoduchými černými lodičkami, které má v botníku snad každá žena, a pro zpestření přidaly zlaté psaníčko. konečný součet je 1037 korun. 

Čtěte také:

Reklama