Styl Sarah Jessicy Parker byl vždy a stále je zdrojem nevyčerpatelné inspirace. Za ta léta nás toho už naučila hodně a umí nosit jak jednoduché basic, tak extravagantní kousky. Učte se z jejích lekcí.

Maxi sukně do každé skříně

Sarah Jessica Parker je důkazem, že maxi sukně mohou nosit i ženy nižšího vzrůstu. Sama Sarah měří 160 cm a maxi sukně nosí velmi často. Jsou elegantní, dokáží zakrýt, co potřebujete a můžete si vybírat z mnoha materiálů a vzorů. Navíc ji vynosíte jak do práce, na romantickou večeři, tak u moře na dovolené.

64aec4159edbeimage.png
Foto: Profimedia

Domácí styl

Ani Carrie alias Sarah se nebojí vzít si pyžamo, župan či domácí oblečení ven mezi lidi. Cítí se dobře i v pantoflích a teplákách. Na takový styl si netroufne každý, ale když má takovou odvahu americká herečka, proč ne vy? Třeba tento černý saténový komplet doplnila o lodičky a hned z toho byl elegantní outfit.

profimedia-0373999223.jpg
Foto: Profimedia

Růžová

Na milionkrát omílaný trendy barbiecore nedá dopustit ani naše učitelka módy. Ať už půjde o monochromatický outfit v růžové nebo zvolíte růžové jen doplňky či boty, vždy se trefíte. Svítivou růžovou ve všech odstínech si může dovolit každý, pokud se vám líbí, tak jděte do toho. Vyhněte se pouze dětské baby pink, ta vypadá dobře jen na pětiletých dětech. A pokud se bojíte, že budete moc zářit, zvolte v růžové pouze jeden hlavní kousek a zbytek dolaďte neutrálními odstíny.

profimedia-0729707512.jpg
Foto: Profimedia

Stará dobrá klasika

Nevíte, co na sebe? Sarah Jessica Parker se doporučuje držet minimalismu – jednoduše klasické modré džíny a tričko. Takový zdánlivě obyčejný outfit můžete okořenit botami, zajímavými šperky nebo jinými doplňky.

profimedia-0778909609.jpg
Foto: Profimedia

Barevné podpatky

Carrie Bradshaw a její představitelka Sarah Jessica Parker se přímo vyžívají v botách, a to zejména v podpatcích. Čím vyšší a barevnější, tím lepší. Důležité je, aby vám vysoké boty seděly a pokud je toto splněno, můžete si dovolit cokoliv, co si budete přát. I když budete mít příliš jednoduchý a možná trochu nudný outfit, botami jej můžete vystřelit do nebeských výšin. Sarah má v oblibě saténové podpatky se špičatou špičkou ve výrazných barvách, zdobené přezkou.

64aec315dc089image.png
Foto: Profimedia

Zdroj: vogue, Profimedia, elle

Reklama