Co je to hodinovka?


Od středy 4. 4. do doby, kterou zatím nebudeme prozrazovat (ale bude to přibližně za týden), získáte za každou návštěvu našeho magazínu soutěžní číslo. Z toho vyplývá, že za 24 hodin můžete získat maximálně 24 čísel.

Na konci soutěže vezmeme čísla všech uživatelek, co získají více než 10 čísel, a z jejich čísel vylosujeme 2 ceny. Čím více čísel, tím lépe.

Z dalších všech čísel – bez ohledu na to, kolik jste jich získaly, vylosujeme ještě 2 čtenářky, které od nás získají zbylé 2 ceny.

A k tomu, abyste mohly vyhrát, nemusíte dělat mnoho. Prostě stačí, když se  v té dané hodině podíváte třeba jen homepage, pročtete si novinky nebo články ve vydání.

Stále není možné si čísla nikde kontrolovat – v současné době se tu v rámci programování Ženy-in dějí Velké věci (a buďme šťastni, že se už dějí!), takže na úpravu této soutěže není času, neboť nebyla zahrnuta mezi věci Velké... Více neprozradím, ještě byste nás hnali :-)

Prostě čísla se automaticky kupí u nás v počítači a pak z nich on sám, na základě uvedení podmínky počtu 10 losů, vybere výherkyni.

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se pod tímto článkem. Možná Vám bude umět někdo odpovědět.


O co hrajeme?


Hrajeme o 2 vůně Celine Dion

 

 

 

 

a 2 balíčky kosmetiky Adidas

 

 

 

 

Jak se dozvíte, že hodinovka skončila?

Na hlavní straně magazínu! Proto ji sledujte. A kdo ví, možná budeme hned pokračovat další hodinovkou o peníze!