Nacpěte si peněženky pořádnou porcí peněz! Teď před Vánocemi se to jistě hodí. Hra to není nijak složitá. Všechny sice naráz vyhrát nemůžete, ale pravidelně se to tu některým z Vás vždycky podaří. Hra vyžaduje jen Vaši pravidelnou pozornost věnovanou magazínu Žena-in.cz. Za každou hodinu, ve které nás navštívíte, Vás odměníme jedním číslem, které je slosovatelné. 

 

A o co hrajeme?

Hlavní výherkyně získá 1 000,- korun.
Další dvě dámy získají 500,- Kč.

 

 

Jak to funguje?

 

Přijdete na Žena-in.cz zítra v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 506. Pak se sem podíváte v 15:30 a obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Čili vaše soutěžní čísla budou 506 a 1 540. Pokud ve středu vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

 

Čísla nakonec losuje počítač, takže na výběr čísel nemáme pražádný vliv. Nepoštěstí-li se Vám, nezoufejte, hrajeme tuto hru docela často (navíc teď hrajeme i spousty jiných her).

 

 

Svá přidělená čísla si můžete během dne kontrolovat ZDE.

 

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

 

 

Hodinovka startuje zítra 29. 11. 2005 v 8:00 a končí ve středu 30. 11. 2005 v 10:00.

 

 

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do čtvrtka do půlnoci ze svého registračního e-mailu na radek.kriz@zena-in.cz a nesmí zapomenout poslat číslo svého účtu, jinak se k ní výhra nedostane!!!

 

 

Držíme všem ženám-in palce!

 

Reklama