Tři vtipné příběhy a nejen hodinkové nám poslala čtenářka s nickem Ula. My děkujeme, vy čtěte a určitě se pobavíte

Dobrý den, při vyslovení „hodinky“ se mi vždy vybaví scéna jak z filmu, která se mi opravdu stala. Kdysi jsem jezdila na dálkové studium do Ústí nad Labem. Cesta vlakem mi trvala přes tři hodiny a tak jsem vždy musela navštívit i WC. Tato místnůstka byla vždy tak nevábná, že jsem tam vcházela jen s odporem, při parných dnech to bylo ještě horší.

Ale nedalo se nic dělat. Jednou se mi po vykonání „malé potřeby“ vysmekly hodinky z ruky a spadly do mísy. Krve by se ve mě nedořezal! Začala jsem přemýšlet, jestli spláchnout a přijít tak o své oblíbené hodinky a vlastně celý den pořádně nevědět, kolik je hodin, nebo „začít losovat“ - tahat svoje oblíbenkyně z mísy.

Zvítězila druhá varianta, já si obalila ruku papírem a hodinky do nich zabalila. Stejně jsem je ale dala pod umyvadlo, namydlila a umyla. Kdybych to neudělala, měla bych pocit, že dostanu snad žloutenku. Hodinky to přežily a já taky.

Na WC ve vlaku se mi však stala ještě jedna příhoda a nevím, jestli jsem to sem už psala. Jela jsem na zkoušku v bílé halence a protože mám větší prsa, podprsenka to nevydržela a jedno ramínko se mi utrhlo. Neměla jsem s sebou samozřejmě jehlu a nit, tak jsem si udělala uzel a šla si sednout do kupé. Jenže jeden prs byl výš a nevypadalo to dobře, zvláště v té bílé halence. Tak jsem se vrátila a utrhla druhé ramínko, udělala uzel - a vymyslela jsem „pušapku“ pro větší holky.

Korunu těm mým příběhům z vlaku udělal jeden moment, kdy jednou při „čůrání“ vlak pěkně cuknul a já jsem měla pokropené kalhoty. Co se dalo dělat, náhradní jsem neměla, tak jsem vystupovala s mokrou nohavicí. Naštěstí to za chvíli uschlo, ale styděla jsem se ještě pěkně dlouho.

Ula

To byste měla poslat do TV, aby to natočili. Já jsem se dobře bavila

A jak vy, milé ženy-in? Máte také nějakou hodinkovou příhodu? Napište nám ji. Jste hodinková, nebo mobilová? Máte svoje oblíbené hodinky? Od koho jste je dostala? Ještě je nosíte, nebo už jsou zastaralé a nemoderní?

Napište nám o svých hodinkách na redakce@zena-in.cz

 

Reklama