Nejen čas, ale i působení nepříznivých sil ukazují nové hodinky značky Borgeaud. Speciální ploška na ciferníku je jakýmsi měřičem období, které je nazýváno Rahu Kaal.

Rahu Kaal je podle hinduistické astrologie devadesátiminutové období, jež denně přichází někdy mezi východem a západem slunce. V této době bychom se neměli do ničeho pouštět. Zvláště bychom se měli vyhnout jakýmkoliv obchodům, dohodám, jednáním, důležitým rozhovorům, novým cestám či dokonce práci.

A právě toto období pečlivě střeží jmenované hodinky. Když začnou temné síly více působit, speciální ploška na ciferníku zhnědne. Od té chvíle by se člověk měl mít na pozoru, protože nastává období větší smůly. Hodinky tak majitele varují před potenciálním nebezpečím a neštěstím,“ tvrdí výrobce. Jakmile Rahu Kaal skončí, ploška se zase vrátí ke své původní stříbrné barvě.

Přesto že by byly hodinky zcela jistě hitem u pověrčivých lidí, je tato edice limitovaná. Zatím bylo vyrobeno 500 dámských a 150 pánských hodinek. Koupit si je můžete v přepočtu za 45 000 korun.

Chcete je?

Reklama