5c59a42f297c5obrazek.png

Váháte, zda se máte poohlédnout po šperku nebo hodinkách? Proč nezvolit jedno řešení, které zastoupí obě varianty? Vždyť právě správně zvolené hodinky dokáží snadno zastat roli ukazatele času i šperku zároveň. Je už jen na Vás, zda chcete, působit elegantně, extravagantně, jemně, decentně, anebo nepřehlédnutelně. Ptáte se, jaké hodinky nabízí tak rozmanitý výběr modelů? Slyšeli jste už o hodinkách Boccia?

5c597c32335c8obrazek.pngNěmecká firma Boccia Titanium se specializuje na výrobu hodinek z titanu a keramiky a nabízí nepřeberné množství hodinek různých tvarů, vzhledů, velikostí a barevných provedení, takže u ní jistě každá dáma nalezne ty své. Titan, který je použit na výrobu většiny kovových částí je antialergenní a je tak vhodný pro osoby s alergií na kovy – nikl, chrom nebo zinek, které jsou běžně příměsí materiálů používaných pro výrobu hodinek. Titan je oproti oceli také výrazně lehčí, až o 30 %, takže i větší titanové hodinky budou na ruce díky jeho nízké váze působit příjemně. Stejně jako titan je i keramika antialergenním materiálem, zároveň je však odolná, vyniká snadnou údržbou a dá se sehnat v různých barevných úpravách. Je libo žluté zlato, růžové zlato, klasický stříbrný vzhled, čistotu bílé barvy anebo snad tajemnou eleganci černé keramiky? Žádný problém! Dámské hodinky Boccia nabízí širokou paletu provedení. Vedle titanového a keramického pouzdra můžete volit mezi titanovým, keramickým, ocelovým, nebo koženým řemínkem. V posledních letech velice oblíbené pletené kovonáramky (tzv. mesh náramky) a nesmrtelnou klasiku v podobě kožených řemínků pak najdete v prémiové řadě Boccia Royce, která zaujme čistotou svých designů.            
 
O tom, že hodinky Boccia nejsou pouhým módním doplňkem, ale plnohodnotnou časomírou, na niž se můžete spolehnout, svědčí i fakt, že mnoho modelů je osazeno safírovými sklíčky, která jsou vysoce odolná vůči poškrábání a pro případ pravidelného styku s vodou můžete vybírat i mezi hodinkami s vyšší vodotěsností. Ne náhodou se hodinky Boccia v Německu řadí mezi nejprodávanější značku v cenové hladině do 500 €. Další zárukou kvality je i fakt, že firma Boccia Titanium patří pod křídla známé německé hodinářské společnosti Tutima Glashütte/Sa.            

 
A kde je možné tyto okouzlující hodinky sehnat? Není nic snazšího, než navštívit osobně nebo virtuálně hodinářství Helveti, kde Vám zapálení prodejci rádi pomohou s výběrem Vašeho nového doplňku, případně ochotně odpoví na veškeré dotazy.  

   5c59a41304245obrazek.png

Tip na závěr. Našla jste v nabídce značky hodinky, které by přesně vyhovovaly vašim představám a vhodně doplnily sbírku vašich doplňků? Blíží se Valentýn, Váš miláček možná ocení, pokud mu nenápadně předložíte námět na dárek, kterým Vám ukáže, jak moc vás miluje. Hodinky jsou bezesporu jedním z nejkrásnějších dárků, které můžete dostat.

5c597cd391dfcobrazek.png

Reklama