Pokud vás zajímají originální, extravagantní a neokoukané tvary hodinek, pak vítejte ve světě hodinek Axcent of Scandinavia!

 

Ve světe, který vám představuje odvážnou kolekci hodinek přísně skandinávského designu. Designu, který se stal světovým módním imperativem.

Věřte, nebo ne, ale ve světě Axcent of Scandinavia existují hodinky pro každý pocit, každou hodinu, každé oblečení i každou obuv!

 

Podle sloganu "Hodinky v hodnotě šperku - šperk za cenu hodinek" je sortiment nekonvenčních hodinek - módních doplňků Axcent of Scandinavia nejen světovým, ale i posledním hollywoodským hitem.

 

 

Jaké jsou hodinky Axcent?

 

*                    Axcent of Scandinavia je pozoruhodná kombinace módy, kvality, lukrativních cen a skandinávského designu ve své nejlepší podobě.

*                    Podle naší módní filozofie "Vždy vpředu" poskytuje naše kolekce "unisex" každému nejmódnější vzory a barevné kombinace.

*                     Axcent of Scandinavia by neměly být vnímány jako pouhé hodinky, ale také jako módní doplněk.

*                    Naší představou je zkombinovat hodinky s vaším oblečením, vaší obuví, kabelkou nebo, jednoduše, s vaší náladou. Máme modely nejen pro každou příležitost, ale také pro každou náladu, vkus či pocit bez ohledu na věk a národnost.

*                   Naše politika lukrativních cen umožňuje našim zákazníkům soustavně a průběžně svůj šatník Axcent of Scandinavia doplňovat a renovovat.

*                  S hodinkami Axcent of Scandinavia nebudete sice čas ovládat, ale můžete je využít ke své originalitě a jedinečnosti!

*                  A nezapomínejte, že dnešní svět módy jde kupředu stejně jako čas. Tak proč právě vy byste měla zůstat stranou?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám? Jaké hodinky máte oblíbené vy??? Nenápadné, nebo je střídáte podle toho, co máte na sobě???