Hodinky nosíme jako módní doplněk, který se hodí ke každé image. Jsou stejně důležité, jako kvalitní obuv, luxusní kabelka či nádherný šperk. Pokud toužíte po nových hodinkách a nevíte, jaké si vybrat, pomůžeme vám. Přinášíme vám malou inspiraci, jaký model by se vám mohl vyjímat na zápěstí!

Rada pro vás: vyberte si takové hodinky, která vás jen tak snadno neomrzí a budou se vám líbit i po letech. Hodinky se k vám musí hodit!

hodinky

Například já sázím na kvalitu a do hodinek investuji i několik tisíc korun. Hodinky si kupuji možná jednou za pět let. V současné době mám hodinky v tzv. pánském stylu, z růžového kovu, které se hodí ke každé příležitosti. Jak k elegantním šatům, tak džínům. Používám je spíš jako výraznější doplněk, protože si na jiné šperky a náramky nepotrpím.

Na trhu seženete hodinky ve sportovním provedení, nebo klasické modely. Za druhé jmenované mám na mysli hodinky zlaté, stříbrné nebo s koženým páskem, který můžete po jeho opotřebování snadno vyměnit. Hezky vypadá kombinace obou druhů kovu, takový model se pak hodí ke všemu.

Současné trendy velí nosit plastové, kovové, velké, drobné nebo pestré hodinky, prostě takové, které se budou líbit hlavně vám!

Pokud nechcete investovat do značkových hodinek, vůbec nevadí. V obchodech seženete i levnější modely, a ty vypadají také úchvatně.

hodinky

Milé čtenářky, inspirujte se v naší fotogalerii:

Ilustrační foto: s.Oliver, foto: archiv značek

Reklama