Včera jsme vám představili Ivanu, vítězku měsíční hubnoucí kúry. Čtenářku, která na Ženě-in vystupuje pod přezdívkou Gala, jsme si vzali na slovíčko, přeměřili, převážili, vyfotili a vše, co jsme zjistili, teď povíme i vám.

 

Nejvíc vás zajímaly Ivaniny míry. Před zahájením hubnoucí kúry naše vítězka váží 69 kilogramů a při výšce 164 centimetrů její BMI činí 25,65, což je počáteční nadváha. Ráda by zhubla alespoň tolik, aby se dostala do normálu, normální hodnoty BMI jsou 18,5 až 25. Její míry (prsa, pas, boky) jsou 97:89:102.


Ivana má před sebou ještě návštěvu dietoložky, kterou hodlá absolvovat příští týden. Dietoložka pomůže odborníkům z NutriCare sestavit jídelníček na míru. Pak stačí jen domluvit si čas a místo a čekat na kurýra s první zásilkou jídla na celý den. Jídlo si nejspíš nechá vozit do práce, kde tráví celý den.

 

Položili jsme šťastné výherkyni pár otázek.

Proč jste se do soutěže zapojila a co si od měsíční kúry slibujete?
Přihlásila jsem se dobrovolně, nikdo mě nenutil. A to proto, že chci zhubnout. Ne, že bych měla zdravotní potíže, ale chci si trochu vylepšit figuru a být o něco hezčí. Ideální by pro mě bylo, dostat BMI do normálu. Kdyby se mi podařilo zhubnout alespoň na 62, byla bych naprosto spokojená. Jen si říkám, jestli těch sedm kilo za měsíc není moc.

 

Jak vypadá váš jídelníček teď?

Abych se přiznala, už jsem se začala na novou stravu připravovat. Posledních několik dní už jím zdravě, některé potraviny jsem úplně vysadila. Například pivo, které jsem si dříve dávala, si teď už nekupuju. Také jsem úplně přestala jíst bílé pečivo a nahradila ho tmavým. Změnu jídelníčku jsem nastolila ze dne na den, nebylo to pro mě těžké. Zatím s přechodem na racionálnější stravu nemám potíže.

 

Zkoušela jste už někdy hubnout?

Ano, ale nebylo to někdy v poslední době. Bylo to už před nějakým časem. Postila jsem se, držela dietu, ale nejspíš jsem to vzala za špatný konec. Dostavil se totiž ten nepříjemný jo-jo efekt. Teď už to, doufám, dopadne dobře. Věřím, že i po skončení měsíční kúry se mi podaří v nastoleném programu setrvat. S vůlí jsem na tom snad ještě dobře.

 

Znám i případy, kdy se hubnoucí dlouho postila a i džusy si cedila přes plenu, aby v něm nezůstala žádná vlákna z ovoce či zeleniny. Na tohle musí být člověk dost odvážný. Navíc si myslím, že taková forma diety musí mít jo-jo efekt jako blázen.

 

Máte představu, co vás teď čeká?

Částečně ano. Na příští týden mám domluvenou návštěvu dietoložky, která mi snad dá i pár rad ohledně zdravého stravování. Od prvního dne, kdy začnu dostávat jídla, si budu smět kupovat jenom pití, nový režim budu muset dodržovat poctivě. Budu si muset najít čas na návštěvy fitka a doma si zacvičím podle toho, co mi odborníci poradí.

Takto vypadá Ivana nyní

 

 

 

 

 

Co myslíte, podaří se Ivaně zeštíhlet tolik, jak doufá?

Reklama