Čas prázdnin a dovolených se nezadržitelně blíží a mnozí z vás se už určitě vidí někde na prosluněné pasece, v horkém písku na Jadranu nebo alespoň v kempu u Máchova jezera.  Jednou z  častých zábav, především mezi dětmi a mladými lidmi, je házení létajícího talíře nebo míče.  Za vděčného štěkotu psů se vrháme po plastovém kotouči, který umí pěkně praštit do prstů, nebo po balonu, který ovšem už tak pěkně nelétá a hůř se hází.  Nejlepší by bylo zkombinovat oboje dohromady, ale jak na to? Odpověď přináší absolutní novinka na našem trhu – Phlat Ball XT.

 

O co se jedná? Není to talíř a není to ani míč. Je to zkrátka oboje. Díky vnitřní přísavce vypadá po stlačení Phlat Ball jako hvězdicovitý létající talíř, který velmi snadno hodíte požadovaným směrem. A pak to přijde! Během letu se přísavky rozpojí a Phlat Ball postupně změní tvar pěkně dokulata, takže do rukou chytíte už klasický balón. Zkrátka a dobře – lépe se hází, lépe se chytá a navíc díky náhodnému zpoždění přináší možnost nových forem her a zábavy.

 

Jednou z mnoha nových her, které naleznete v přiloženém návodu k použití, je „Horký brambor“. Využívá přirozené vlastnosti Phlat Ballu – časově náhodné metamorfózy z disku do podoby míče -  a je určena pro větší počet hráčů.  Ti se rozestaví s většími rozestupy do kruhu. Následně jeden z hráčů pevně stiskne Phlat Ball a udělá z něj disk. Poté si hráči disk mezi sebou házejí po směru hodinových ručiček – komu se v rukách změní v míč, vypadává. Hra pokračuje, až zbude pouze jeden hráč.

 

U Phlat Ballu se nemusíte bát, že se vám při hře u vody utopí v hlubinách. Díky speciálnímu materiálu, ze kterého je vyroben, plave na hladině, stejně jako další produkty z řady HIDAY, jíž je Phlat Ball součástí. HIDAY je vlastní nafukovací program dovozce Phlat Ballu, společnosti Global Express. V jeho kolekci naleznete matrace, čluny, míče, rukávky, vesty, kruhy a podobně, pro tuto sezónu v nových, pro děti velmi aktraktivních designech – Barbie. Součástí nabídky zůstávají také nafukovačky s motivy Ferdy Mravence a jeho přátel, se kterými jste se mohli seznámit už v loňském roce.

 

Ale zpět k Phlat Ballu. Tuto horkou novinku v červenožluté či modrožluté kombinaci si budete moci pro sebe či pro své potomky za vysvědčení pořídit  již od června za doporučenou cenu 299,- Kč. K dostání by měla být ve všech známých obchodních řetězcích i v mnoha menších hračkářstvích.

 

Více informací o novince Phlat Ball, nafukovacím programu HIDAY či o společnosti Global Express získáte na internetových adresách www.phlatball.com,  www.hiday.cz, www.globalex.cz, případně na telefonu +420 272 680 008.

 

Soutěž o Phlat Ball najdete  ZDE!

Reklama