Pamatujete si ještě jeden z nejoblíbenějších seriálů 90. let Baywatch – Pobřežní hlídka? Po pláži u moře se tam v rudých plavkách proháněla prsatá Pamela Anderson či statný David Hasselhoff. Jeho syna Hobieho hrál tehdy ještě chlapec Jeremy Jackson, ze kterého vyrostl svalnatý hezoun.

Jeremy svou kariéru v Pobřežní hlídce odstartoval v pouhých jedenácti letech. V seriálu účinkoval neuvěřitelných osm let, další výraznou roli však už nikdy nezískal. Zahrál si v pár nevýrazných televizních filmech a působil v několika reality show, jeho kariéra ale pozvolna pohasla. Stejně jako jiné dětské hvězdy sáhl i Jeremy brzy po drogách a alkoholu a začala divoká jízda.

sfadsf

Tu ukončil v roce 2000, kdy ho policie zatkla za výrobu drog. Od té doby byl údajně čistý a začal se věnovat kulturistice. Díky vypracovanému tělu jednu dobu působil také s Chippendales. V roce 2012 se oženil s trenérkou fitness Loni Wilson, manželství ale krachuje. Jelikož se neúspěšný herec nedokázal vzdát alkoholu, vyhodili ho nedávno z reality show Celebrity Big Brother, a i doma si to pěkně pokazil, když se svoji manželku pokusil zabít.

\syacf \yscy\sacf Zdroj foto: Facebook  

Reklama