Čtenářka 13042000 je holka do mezidobí. Nemá ráda příliš velká vedra: „V tomto horkém počasí prostě umírám, a nejraději bych se zahrabala několik metrů pod zem."

Jak jste na tom s počasím vy? Které vám vyhovuje?


Milá redakce, milé čtenářky,

tak už teď cca v 8,30 je zase hnusně horko :-( Já osobně mám nejradši, když je tak 25 a sluníčko. Tyhle horka nejsou nic pro mě. Kdybych mohla nikam bych nechodila, max. tak brzo ráno, nebo pozdě večer. Je mi docela líto, že zmizely přechody mezi zimou a létem, jarní počasí nebylo v podstatě vůbec, pořád zima a pak najednou o 20°C víc, to je vážně hrůza. Dělat se nic nedá, protože když se člověk pohne, rázem nemůže dýchat, na sluníčko člověk nemůže, protože by se spálil, byť namazán, cesta do práce a z práce MHD je taky zážitek, protože se lidi příšerně potí a spousta jich nepoužívá deodoranty. Už se těším, až se v neděli ochladí na příjemných 24°C, to bude super. V tomto horkém počasí prostě umírám, a nejraději bych se zahrabala několik metrů pod zem. Byť bydlíme v cihlovém baráku, který drží chlad, tak mi to stejně moc nepomůže, protože přijdu domů a stejně je tam jak v sauně, protože manža chodí domů dřív, a okamžitě otvírá okno :-( s tím, že je potřeba vyvětrat. Nedá si to vysvětlit, že si to horko zbytečně pouští do bytu :-(.

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kdy mi počasí nejvíc pilo krev!

Posílejte mi na redakční e-mail své příběhy z dovolených, nebo i domácí příběhy, při kterých vám počasí překazilo plány, nebo prostě jen pořádně pilo krev! Můžete je doprovodit i fotkami, pokud máte...

Pište, pište, čekají tu na vás krásné dárky za vaše příběhy!

Co můžete vyhrát?

Jeden ze dvou krásných čtvercových deštníků (viz obrázek níže), nebo opalovací krém AVON SUN+ s UVA a UVB filtrem 30.

deštníky

Reklama